Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok a kérdések/mondatok,...

Mik azok a kérdések/mondatok, amik idegesítenek titeket?

Figyelt kérdés
Kérdések, amiket feltesznek vagy mondatok, amiket megkaptok és nagyon nem szeretitek/nem értitek miért.

2020. febr. 23. 23:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Felhúzom a pulcsimat, mert fázok. Azonnali kérdés: "Mész valahova?"


Mamám remek kérdései: Nekiállok vasalni, "Vasalsz?", nekiállok enni, "Eszel?", leülök olvasni, "Olvasol?" és társai.

2020. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Fotós, leendő kolléga, ehhez hozzá kell szokni, én is művészi ágakon folytatom a tanulmányaim érettségi után, és nagyon nem tetszik az embereknek, hogy nem 3 műszakban akarok megszakadni 200k-ért havonta.

Ha jól sejtem #18-as is hasonló cipőben jár.


A pontozásokon ne akadjatok fent. Van 1-2 ember, akinek az a szórakozása, hogy mindenkit lepontoz ha kell ha nem! Én mindenkinek zöldet adtam!

2020. febr. 24. 16:40
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

Személyeskedés- Te is ilyen vagy/ezt csinálod

Tanárok szidása- Kannyát szabi bá'

Negatív dolgok- Haza akarok menni

Nem tudom

Nekem semmi nem megy

Szar az élet

2020. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%

Most mondd már meg,mi problémád van az életben,egy ilyen fiatal embernek?(mondjuk pont az,hogy sok körülöttem az ilyen hülye)

Házasság/gyerek miért nincs,ezeket én is megkapom.ja,és már burkoltan le is bnziztak emiatt,egyértelmű,hogy csak az lehetek.

2020. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
89%

amíg kövér voltam csesztettek , hogy fogyókúrázni kéne

miután lefogytam mindenki azzal jött , hogy anorexiás vagyok

most ünnepi időszakban felszaladt pár kiló és jöttek is a megjegyzések , hogy híztam, nem kéne ennyit enni ,vissza akarok hízni??? stb

azóta lement az a pár kiló és megint az anorexiával jönnek és, hogy többet kéne ennem :D


(182cm/75kg)

2020. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó,hát ez kész:D
2020. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
86%

Hova jártál egyetemre? Jé és mit keresel annál a cégnél akkor?


Na és van valaki a láthatáron? Letolthetned már a tindert!

2020. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!