Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van türelmetek végig...

Nektek van türelmetek végig olvasni a nagyon bő lére engedett kérdéseket, vagy válaszokat?

Figyelt kérdés

Én lennék türelmetlen? Most erre tényleg kíváncsi vagyok, mert akkor ideje fejlesztenem magam.

Ha látom, hogy valaki "200 sort" ír és azt is ömlesztve oda borítja, egyszerűen égnek áll a hajam. Nem lehetne a lényegre térni? Ezeket elolvassa valaki?



#türelem #hosszú mondanivaló
2020. febr. 24. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Volt, hogy igen, de ma már nem jellemző.
2020. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van, ha érdekel a sztori!
2020. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Néha engem megbotránkoztatnak a hosszú válaszok.


Van pl a GYIK alkategóriában egy felhasználó, aki a kérdések alá válasznak a honlappal kapcsolatban egy regényt ír be, statisztikával, linkkel, különféle adatokkal alátámasztva az információt, amit megoszt. Na az megrémiszt, hogy valaki ilyen komolyan vegye a honlapot.


Meg valakik egy kérdés alá beírnak egy, saját sztorit, néha a kérdésre nem is ad vele választ, csak regény formajában kidühöngi magát.

2020. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem. Aki 5-10 mondatban nem tudja leirni a problémáját ott valami pszihologiai zavar van. És amelett hogy nincs türelmem több oldalnyi habodálást elolvasni, nem vagyok kiváncsi egy bolond agymenéseire.

Persze vannak ritka kivételek, bonyolult tudományos kérdések, vagy aki egy halott rokonáról és a gyászáról, fájdalmáról ír, az egész más.

2021. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!