Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 évesen nektek volt már...

22 évesen nektek volt már szakmátok, munkahelyetek és félretett pénzetek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 22:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

21 évesen kezdtem dolgozni itthon 2014-ben, Akkoriban még rá kellett járni a munkáltató nyakára hogy alkalmazzon pályakezdőként, de összejött. 1 évig dolgoztam a hagyományos ismeretekkel, közben megcsináltam még egy minősítést, és tapasztalattal, rutinnal már jó voltam.

2M ft-om volt, amivel bár én rendelkeztem, még sem nyúltam hozzá, pedig abban az időszakban csináltam a jogsijaimat, és akkor kellett volna autó is, mérlegeltem és összeraktam valamennyit kocsira.


Aki szakmával rendelkezik a legjobb esetben 5 év a középiskola, és onnantól dolgozik alap esetben.

2020. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%
Már 19 évesen van mindhárom.
2020. febr. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szakma 20 évesen volt, félretett pénz csak 2-3 havi fizu.
2020. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Akkor kezdtem dolgozni, így félretett pénzem nem volt, csak érettségim és 3 szakmám (az utóbbiakat a mai napig sem használtam)

33N

2020. febr. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szakma volt de haszontalan, munkahelyem azota is ugyanaz, felretett penz nem sok, mert rakoltottem a sajat hazam felujjitasara.
2020. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szakmám nem volt, még tanultam, de munkahelyem és némi pénzecském volt (nyilván nem hatalmas összeg).
2020. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, nincs szakmám, negyedéves orvostanhallgató vagyok. A szüleim tartanak el, ameddig nem kezdek dolgozni (ha nekik ez nem probléma, akkor ha nem muszáj, inkább nem erőltetném a gyárban robotolást és egyéb szutyok diákmunkákat, amiknek az égvilágon semmi köze nincs a leendő munkámhoz), nyilván nem az ő pénzükből teszek félre, hanem felélem, amit kapok (csak a szükséges dolgokra költök, mint a kaja, koli, tankönyvek és egyebek).
2020. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szakmám és munkahelyem volt, de félretett pénzem még nem, mert akkoriban kezdtem dolgozni.
2020. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szakmám 19-20 évesen lett, de soha egy napot nem dolgoztam benne utána. De nem bánom, hogy megcsináltam. Munkahely nem fért bele egyetem mellett (vagyis belefért volna, ha nagyon akarom, de nem lett volna értelme). Pénz? A diákhitel maximum😀 Nyáron volt egy-két diákmunkám és ennyi.
2020. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szakma nem, mert érettségi után mentem egyetemre, de 22 évesen még nem végeztem.

Munkahelyem volt (diák), némi félreértett pénzem is, na nem sok.

2020. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!