Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Üdv! 20 éves férfi vagyok és mozgássérült! Ebből kifolyolag azt érzem,hogy én leprás vagyok az emberek számára.Járok edzeni... de már azt is csak ritkán teszem,mert már nem egyszer volt konfliktusom emberekkel,mert beszóltak a betegsegem miatt,hozzáteszem a betegségem ellenére 53 cm a karom és 98 kg vagyok. SOHA nem hagytam el magamat,mindig probáltam normalisan hozzáállni az élethez,emberekhez de egyszerűen belefáradtam abba,hogy én vagyok mindig az akit nem hívnak sehova csak mert nyomorék vagyok! Járok streetworkout edzésekre is,ott is csak a közönyön kivül mást nem kapok..Csak azt nem értem,hogy a mai emberek azt hiszik örökké szaladni fognak? Itt ahol élek két iskolába is jelentkeztem.. mindkét helyen minősithetetlenül bántak velem a tanárok is.Az egyetlen pozitívum az életemben,hogy van egy barátnőm aki szeret engem.. a családomat meg utálom.. az anyám kiskoromba lelkileg és fizikailag is bántott az apám meg majdnem egy utcába lakik velem és a mai napig letagadja,hogy a gyereke vagyok.Egyszerűen nem tudom,hogy legyek túl ezen az egészen...
2020. febr. 27. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

azt érzem,hogy én leprás vagyok az emberek számára


Nem én találtam ki,de gondolkodj el rajta:


"A szorongás elrejti előled a lényeget, és azt tünteti fel fontosként, ami valójában jelentéktelen.


Molnár Péter"

2020. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyerekkorodban keresendő a probléma, és ezt pszichológussal knée kibogozni. Őszintén olyat soha de shoa nem láttam hogy egy mozgássérülttel ne legyen valaki előzékeny, pláne hogy így akárhová mséz mindenki bunkó legyen. Szerintem a magadról alkotott képedben lehet a gond, egy mozgássérült sportolóra mindig felnéznek az edzőtermekben is hogy hűha... Egyik barátomnak fél lába volt, szinte minden alkalommal mikor edzeni ment odaszólt neki valamit, de csak olyat, hogy mennyire király vagy.


A szülő gyermek kapcoslat nagyon fontos, ha a szüleid bántak veled úgy ahogy most a környezetedet érzékeled, akkor a tudatod mélyebb rétegeiben ott lehet az a rögződés, hogy még anyámnak is csak egy szar voltam, pedig az lenne a minimum hogy legalább ő szeret, ha ő se képes rá, akkor más se lesz.

2020. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!