Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos, hogy sértve érzem magam?

Jogos, hogy sértve érzem magam?

Figyelt kérdés

Egy faluba lakom és egy közelben lévő kisvárosban voltam.

Délután jöttem haza. A hazafelé induló buszra várt még rajtam kívül két lány akiket nem ismertem, nem együtt voltak, tehát nem ismerték egymást. Megérkezett a busz, én már elővettem az igazolványomat ami kell az utazáshoz. Előre akartam engedni a lányokat de még vették elő a pénzüket, így nem akartam húzni az időt, felszálltam hát először én, megvettem a jegyet és elindultam hátra, látom, hogy nagyon sokan vannak buszon és csak két szabad hely van. Gondoltam, hogy nem ülök le hanem meghagyom a két lánynak. Így hát én voltam az egyedüli aki állt a buszon, odamentem a korláthoz és megkapaszkodtam benne. A lányok is eközben megvették a jegyüket és egyikük leül az egyik szabad helyre, másikuk pedig a másik szabad helyre. Ne értsétek félre! Nem az volt a gondom, hogy állnom kellett! Ezt mindenki kibírja. A bajom az volt, hogy a lányok ezt nem köszönték meg nekem! Nem köszönték meg azt, hogy annak ellenére, hogy előttük szálltam fel, nem használtam ki a lehetőséget és direkt nem ültem le hanem meghagytam nekik azt a két helyet és csak azért álltam, hogy ők letudjanak ülni.

Igaz, hogy nem ismertek engem és ezt önzetlenül csináltam de azért egy köszönömöt mondhattak volna, nem?



2020. febr. 18. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ezen pörögnöd. Én se köszönném meg egy vadidegennek, hogy nem ült le az utolsó két hely egyikére. Honnan kellene tudniuk hogy ez egy nemes gesztus volt tőled?

Az már mondjuk megint más kérdés, hogy egy nemes, önzetlen tettet pont hogy nem a köszönömök miatt szoktak tenni az emberek...

2020. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy meg kellett volna köszönniük. Alapból köszöné-párti vagyok, de szerintem ez nem az a helyzet. Ha leültél volna, majd felálltál volna, mikor ők megérkeztek, jelezve, hogy nekik adod át a helyet, az más. Akkor jár a köszönöm.
2020. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az is, akinek nem hálás az osztály, hogy kommandírozod őket a szalagavatóra? :-DDD
2020. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D Bocsi de, akkor végülis most miért ezért csináltad, miért fáj ennyire hogy nem köszönték meg? Miért vannak elvárásaid idegenek felé? És ha már vannak miért meglepő hogy csalódsz idegenekben? Nem hiszem hogy iylen szituban bárkinek világos hogy te direkt nekik hagytad a helyet, simán csak úg ynéz ki a dolog, hogy te állni akarsz inkább, ilyenkor nem szokás megköszönni. Háláért ne cselekdj jót, akkor cslekedj jót, ha akkor is emgtennéd ha senki nem látja, vagy köszöni meg.
2020. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egyértelműen azt szoktam figyelni, hogy kivel szállok fel egyszerre a buszra, és hogy az az illető leül-e...

És azt honnan is kéne tudnom, hogy pl azért nem ülsz le, mert neked szimplán ez a mániád, hogy állva szeretsz utazni? (Mielőtt belém kötnél, én pl ilyen vagyok, nem szeretek leülni).

2020. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és annyi, hogy én fiú vagyok. De ezt gondolom sejtettétek..
2020. febr. 18. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Miert kellett volna megkoszonniuk? Senki se kert meg ra teged, hogy ne ulj le. Azt is gondolhattak, hogy te eleve nem szeretsz ulni. Nem tartoztak neked semmivel, mivel nem is kertek semmire. Ha onkentes jotevosdit akarsz jatszani akkor keszulj fel, hogy nem mindenki ker a segitsegedbol. Meg arra is, hogy ha mar nagylelku vagy azt ne elismeresert vagy koszonomokert tedd. Ez igy csak egy buta hiszti
2020. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést? :D elég sokan leírták, hogy nem jogos :D Várod még mindig aki majd neked ad igazat? :D
2020. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem esett volna le hogy àtattad a helyet tulajdonkeppen.
2020. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne dőljetek már be neki! 😂 Kamu provokatív kérdés! 😂
2020. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!