Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Az akit gyerekkorában kiközösítettek annak miért balszerencsés a felnőttkora is?

febr. 27. 21:14  Privát üzenet  

A válaszok
Benfentes22 nevű felhasználó válasza:

Csak azért mert elhitették vele hogy az, fejben kell megváltoztatni a sorsod mert a döntés a te kezedben van, ne hagyd hogy mások rólad alkotott véleménye a te saját valóságoddá váljon....

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 27. 21:20 Privát üzenet

Te saját magad alakítod az életed.

Középsuliban engem is kiközösítettek, mert nem jártam bulizni, nem piáltam, nem cigiztem és otthon szerettem lenni, plusz segítettem a beteg anyukámnak.

Elkerültem fősulira, lettek barátaim, munkahelyemen is mindenkivel jó viszonyban vagyok.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 27. 21:30 Privát üzenet

Mert sokat számít hogy milyen kép vana fejedben magadról, nem gond hogy kiközösítették, az a gond ha elhitte amit mondtak róla. Fel kell ismerni hogy melóval ki lehet jönni ebből, és alakítani a képet, d emég a személyiségünket is, és dolgozni ezen.

Amúgy vicces mert én pont ellenkezőjét tapasztalom, a kiközösítők, akik lentragadnak, a kiközösítettek meg feltörnek...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 27. 22:09 Privát üzenet
Mert ha a gyerekkori kiközösítések hatására kialakult benne egy visszafordíthatatlan önbizalomhiány, akkor az felnőttként is meglátszik rajta, és nehéz olyan embert találni, aki ezzel nem él vissza.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 27. 22:12 Privát üzenet
Nincs olyan hogy visszafordíthatatlan önbizalomhiány, csak kevés kitartás

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 27. 22:15 Privát üzenet

A gyerekkori élményekhez semmi köze a balszerencséhez. Nem predesztinál semmilyen rossz sorsra, ha képes vagy meghaladni.

Tudom, hogy ez nem könnyű, nekem is át kell lépnem a saját határaimat (illetve azokat a határokat, amelyeket annak idején elfogadtam önmgam számára létezőnek).

Sok-sok belső munkával és tudatossággal jár ez a folyamat.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont febr. 27. 22:54 Privát üzenet

Nem minden esetben van így, van, aki ettől sokkal életrevalóbb lesz.

Amúgy nagyon sokmindent meghatároz azért, mert a közösségi élet szabályait, "ízét", érzését, a másikkal való törődést így nem feltétlen tanulja meg.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 28. 06:35 Privát üzenet

Mert benne ragad a szrban.

Engem is kiközösítettek, vertek gyerekkoromban. Most felnőttként teljesen jó életem van, boldog vagyok.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont febr. 28. 08:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nekem kéne rosszul éreznem magam amiatt, hogy az iskolában kiközösítettek?
Kiközösitettek a munkatarsaim, minden munkahelyen ez van? Mit tegyek? 20/L
Akiket bántottak/kiközösítettek középiskolában, ti túl tudtatok lépni ezeken a sérelmeken vagy örök nyomot hagyott bennetek? Azért kérdezem mert engem 3 éven keresztül bántottak...
Szerencsétlen, mindig balszerencsés ember vagyok, nem ér semmit az életem, lehet ez ellen tenni valamit?
Hogyan hagyjam figyelmen kívül az egyetemen, hogy kiközösítettek a többiek és sose lehetek ennek a közösségnek teljesen a tagja már?
Ma van a szülinapom, télleg balszerencsés?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!