Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az akit gyerekkorában kiközösí...

Az akit gyerekkorában kiközösítettek annak miért balszerencsés a felnőttkora is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 21:14
 1/8 Benfentes22 válasza:
91%
Csak azért mert elhitették vele hogy az, fejben kell megváltoztatni a sorsod mert a döntés a te kezedben van, ne hagyd hogy mások rólad alkotott véleménye a te saját valóságoddá váljon....
2020. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te saját magad alakítod az életed.

Középsuliban engem is kiközösítettek, mert nem jártam bulizni, nem piáltam, nem cigiztem és otthon szerettem lenni, plusz segítettem a beteg anyukámnak.

Elkerültem fősulira, lettek barátaim, munkahelyemen is mindenkivel jó viszonyban vagyok.

2020. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert sokat számít hogy milyen kép vana fejedben magadról, nem gond hogy kiközösítették, az a gond ha elhitte amit mondtak róla. Fel kell ismerni hogy melóval ki lehet jönni ebből, és alakítani a képet, d emég a személyiségünket is, és dolgozni ezen.


Amúgy vicces mert én pont ellenkezőjét tapasztalom, a kiközösítők, akik lentragadnak, a kiközösítettek meg feltörnek...

2020. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ha a gyerekkori kiközösítések hatására kialakult benne egy visszafordíthatatlan önbizalomhiány, akkor az felnőttként is meglátszik rajta, és nehéz olyan embert találni, aki ezzel nem él vissza.
2020. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan hogy visszafordíthatatlan önbizalomhiány, csak kevés kitartás
2020. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gyerekkori élményekhez semmi köze a balszerencséhez. Nem predesztinál semmilyen rossz sorsra, ha képes vagy meghaladni.


Tudom, hogy ez nem könnyű, nekem is át kell lépnem a saját határaimat (illetve azokat a határokat, amelyeket annak idején elfogadtam önmgam számára létezőnek).


Sok-sok belső munkával és tudatossággal jár ez a folyamat.

2020. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben van így, van, aki ettől sokkal életrevalóbb lesz.

Amúgy nagyon sokmindent meghatároz azért, mert a közösségi élet szabályait, "ízét", érzését, a másikkal való törődést így nem feltétlen tanulja meg.

2020. febr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert benne ragad a szrban.

Engem is kiközösítettek, vertek gyerekkoromban. Most felnőttként teljesen jó életem van, boldog vagyok.

2020. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!