Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiakat miért nem érdekli...

A férfiakat miért nem érdekli a nőkkel szembeni erőszak?

Figyelt kérdés

Csak női aktivisták vannak az ügyben. Egy két férfi max bólogat de hol vannak a nők érdekeiért kiálló férfi aktivisták?

Vagy a férfiakat tenyleg hidegen hagyja hogy nők szazezreit eroszakoljak meg világszerte?


2020. márc. 2. 16:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
Pont lesz arjak. Sőt, még örülnek is beki: megerdemlik a budos k urvak címszóval :)
2020. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%
Majd ha a nők tömegesen követelik, hogy az iskolákban tartsanak apák napját is, és hogy a négygyermekes édesapák is kapjanak élethosszig tartó adómentességet, akkor megyek tüntetni az erőszak ellen. Bár igazából nem tudom, hol erőszakolják meg azt a több százezer nőt. A környezetemben egy ilyen esetről sem tudok.
2020. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 hollófernyiges ***** válasza:
36%
Miért kellene aktivistáskodni? Ott van benne a btk-ban, elég szigorúan büntetik.
2020. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%
Te mégis miről beszélsz? A f. levágástól kezdve mindenfélét belenget az átlag férfi ilyen esetben.
2020. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%
Mert ők is csinálnák legszívesebben.
2020. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
"Bár igazából nem tudom, hol erőszakolják meg azt a több százezer nőt. A környezetemben egy ilyen esetről sem tudo" a hozzád hasonló érzelmi nyomorékoknak még a saját családtagja sem merné elmondani, hogy molesztálták. Amúgy tessék, lehet szemezgetni, hogy a drága férfiaknak mi a véleménye erről. Apák napja vs nem erőszak. Nem veszik emberszámba a saját anyjukat sem, lásd az idős anyóst is általában a meny ápolja.
2020. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem tűnt volna fel, akkor felhívom a figyelmet, hogy itt nem az apák napjáról, és az adómentességről van szó, hanem magáról az erőszakról.

Erőszakot egyébként nemcsak férfi követhet el, hanem nő is. Azonban a macsó társadalom nemcsak a nőket, de saját gyermekeit is felfalja. Ugyanakkor elgondolkodtató az is, hogy egy férfi miért mer azonnal támadásba lendülni, ha igazságtalanság éri?

Mert egy nőnek legtöbbször csak az ökölbe szorított kéz és a tehetetlenség jut.

Itt hívom fel figyelmeteket Kirk Dougles-re (köztiszteletben élő és meghaló színművész), aki a 16 éves Natalie Portmann-t megerőszakolta. Natalie szorította a száját, mert előbbre szeretett volna jutni ama hollywood-i listán, és előbbre is jutott, ehhez azonban Dougles-nek semmi köze nem volt!

És igen, a férfiakat marhára nem érdekli, hogy hány nőt erőszakolnak meg, de ha őket éri szexuális "zaklatás" akkor máris a plafonon vannak.

2020. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Engem kétszer támadtak meg eddig, mindkét esetben kabát volt rajtam.


Egyszer próbáltam erről beszélni, de persze a 74%oshoz hasonló beteg r-hadék csak azt mantrázta, hogy biztosan félreértettem. Igen, azt hogy megpróbált berángatni az illető a kapualjba, az félreérthető.

Két barátnőmet megerőszakolták. Unokatestvéremet a saját apja molesztálta. Osztálytársnőmet a saját bátyja. Nem c...k voltak.


De hát persze ilyen senkivel sem történik.

2020. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
25%
Bőven elég az, hogy férfiak ezreinek teszik tönkre az életét az efféle idióták a hamis vádakkal meg a 40 év után előkerülő ügyekkel. Egy jóérzésű átlag férfi nem fog beállni az ilyen hülyék közé, így is elég kárt okoztak már a világban. Amúgy is miért állnék be egy olyan csoportba ahol gyűlölik a férfiakat?
2020. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem csodálkozom a férfigyűlölő válaszokon.
2020. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!