Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a megoldás üresség ellen?

Mi a megoldás üresség ellen?

Figyelt kérdés
Nem mindig van jelen,van amikor kifejezetten pörög az élet. De most a napokban nem érzem jól magam, valami nem jó és nem tudom,hogy mi az. Nem derít kedvre a zene,se semmi. Csak elegem van meg ingerült vagyok. Valami nem oké,de nem tudom mi,és megőrülök...
2020. márc. 2. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet. Én elkezdtem edzeni. Nekem sokat segít. Nem agyalok hülyeségeken, levezetem a feszültséget és kapcsolatokat is építek közben.
2020. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ne őrülj meg, majd jön a tavasz és elmúlik. Csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz. És feküdj le idejében aludni. És menj a levegőre, mozogj.
2020. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi :S
2020. márc. 2. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Hát, nyomd ki a wifit a mobilnetet ülj le csukd be a szemed, és csak figyeld mi kezd el kavarogni a fejedben, legalább szánj erre tíz percet....meglehet a válasz
2020. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokaknak az érzések tudatosítása segít: "mit gondolok?" "miért gondolom?" "miért érzem ezt?"

Megnézheted a mindfulness relaxációt is Youtube-n (van pár videó), vagy elmehetsz nagy sétákra is pl.

2020. márc. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!