Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladók, Mindenki! Ha nagyon...

Eladók, Mindenki! Ha nagyon rajtatok van a kis vagy nagy szükség elkéretszkednétek egy boltban mosdóba? Ti beengednétek őket?

Figyelt kérdés
Dohányboltban dolgozom a belvárosban, a vevők neha itt szeretnének elmenni mosdóba. 1km-es körzetben Burger King, McDonald's, es egy nyilvános wc az egyik üzletházban, mégegy a villamos megállónál újfajta...

2020. márc. 3. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Rutinos wc-kereső vagyok, nem tudok úgy elmenni valahova ha nem tudom, hogy valahol a közelben van e wc. De kisebb boltba sosem mennék, plázák, gyorséttermek erre tökeletesek.
2020. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Több üzlethelyiségem volt már.

Egy ilyen kis üzletben nincsen nyilvános wc. és kizárólag az üzlet dolgozói használhatják.

A fertőzésveszély miatt a Köjál sem engedélyezi.


Arról nem is beszélve, hogy nem tudhatod, hogy ki és milyen -esetleges- hátsó szándékkal kéredzkedik be a vevőktől elzárt területre, ahol a pénzt és más értékeket tartjátok!!

Gondolom, hogy a főnököd kioktatott erről?!

2020. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a vevőidtől, hogy egy bankban vagy a postán is bekéredzkednek??!
2020. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Pedig sok boltban bejarkalnak a pofatlanabb emberek a raktarba es megkeresik a szemelyzeti wct. Nem veletlenul nem lehet a vevonek a raktarba menni. En az ilyen pofatlan embereken elegge fel tudom magam huzni. Wcre kell menni? Akkor nyilvanos mosdot kell keresni. Vagy legalabb megkerdezni. Nem besunnyogni a raktarba a wct keresgelve... En szemely szerint egy dohanyboltba beengednem, ha viszonylag rendezett kulseju az illeto. De azert egy Tescoba mar nem, hiszen ott amugyis van rendes wc.
2020. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is mostanában lett elegem belőle, hogy sokan bekéretőznek a személyzeti wc-be, de én meg természetemből adódóan többször beengedtem őket, mert nem akartam bunkó lenni, bűntudatos vagyok, egyebek... Ezt a Köjál dolgot nem tudtam, majd lehet bevetem, köszi, aki írta!
2020. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem oktatott ki a főnököm mert nem volt rá szüksége. Csak azért irtam ki mert kiváncsi voltam a véleményekre.

Tehát amikor a bácsika bottal bejön. Ő pisálni szeretne felkiáltássa...

Nem senkit nem engedek be a pult mögé és az 5 m2 raktártba és mellékhelységbe. Nekem többet ér a biztonság. Arról nem ia beszélve, hogy fent az üzletházban/ lakóházban dolgozik egy ellenörző szerv is.

2020. márc. 4. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

" En szemely szerint egy dohanyboltba beengednem, ha viszonylag rendezett kulseju az illeto"


Te eladó vagy az adott boltban és nem wécésnéni!

Te nem engedhetsz be senkit!

Sem higiéniai sem pénzügyi, sem biztonsági szempontból!!

A főnököd azonnal ki is rúgna, ha megtudná.

(És megtudja mert be van kamerázva a dohánybolt. Nem véletlenül.)

2020. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pontosan így van. Nálunk csak 6 kamera van es nem nagy üzlet. És ha más undorítoan végzi a dolgát? Feltakarítanád? Én biztosan nem. Ennyi erővel a bejáró hajléktalanokat is beengedhetnénk.
2020. márc. 4. 14:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy a raktárban 200-300 ezer ft. értékű cigi van és egyéb áru(a többi máshol), ha eltűnik akár egy is az eladok fizetik ki a hiányt.
2020. márc. 4. 14:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazatok van, oda se engednem be
2020. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!