Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azzal, aki...

Mit lehet tenni azzal, aki folyton a másik szavába vág?

Figyelt kérdés
Mivel lehet ilyenkor "megleckéztetni" vagy "kizökkenteni", hogy észre vegye magát, hogy bunkóság, amit csinál?
2020. márc. 7. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Arcon köpöd.
2020. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Semmit,te talán nem csinálcs ilyet?


Képmutató

2020. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy beszélgetés az altalaban oda vissza kommunikacio nem pedig egyik fél részéröl egy elöadàs.


Amugy azt teheted hogy elhallgatsz es nem beszelsz vele onnanstol. Eszre fogja venni magat es elkezd kerdezgetni hogy te beszelj

2020. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem, én szoktam másnak a szavába vágni. Úgyhogy nem tudom miért lennék képmutató :)


Az elhallgatás egy jó taktika lehet, köszi.

2020. márc. 7. 20:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában fiatalok csinálnak ilyent.Türelmetlenség, szilajság.Nem tisztelik a másikat meg azzal, hogy végig hallgassák.A tisztelenlenség jele ez.De ha rászólsz is csak csinálja tovább.Nem veszi észre magát.Idős korban már nem jellemző, hogy a másik szavába vágjon az illető.
2020. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyanúgy beszélek tovább, és befejezem a mondandómat, mintha őt nem is hallanám. Egy idő után észre veszi magát az illető.
2020. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a durva, hogy nem fiatal. Ráadásul nekem konkrétan a főnököm, így nem is merek szólni neki emiatt. Egyébként "jóban" vagyunk, tehát el szoktunk dumálgatni dolgogról, illetve ő nagyon sokat beszél magáról, de ha kérdez is tőlem valamit, nem várja meg, amíg végig mondom a mondatomat.


Csináltam már azt is, hogy simán beszéltem tovább és csak azért is befejeztem a mondanivalóm. Hááát, nem hatott :)

2020. márc. 7. 20:20
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Halkan megmondod neki, hogy most te szeretnél beszélni, és majd ő is elmondhatja majd a véleményét.
2020. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor ez balázska,mindíg a gonosz főnök.


Gondolom a fizu is rossz meg felmondanak a tanárok stb.

2020. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdezném mindaddig, amíg (legalább velem szemben) nem szokik le róla: "Megengeded, hogy befejezzem?!" Hátrány, hogy a főnököd és nem rossz a viszony, ugyanakkor alighanem jobban megérti a célzást - TŐLED.
2020. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!