Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Védőoltást vagy intravénás...

Védőoltást vagy intravénás mega dózisú C-vitamint adatnál be magadnak, hogy védettséget szerezz a koronavírussal szemben?

Figyelt kérdés
Miért?
2020. márc. 13. 11:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem állítom, hogy a megadózisú C-vitamin megoldana bármit is, de azért eléggé ironikus, hogy egyesek tájékozódásra hívják fel a figyelmet, miközben leírnak olyat, hogy a "C-vitaminnak nincs köze az immunrendszerhez" (már hogyne volna), vagy hogy vesekövet okoz, amit már milliószor megcáfoltak.
2020. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én naponta 15 ezer mg (10 db 1500 mg-os jutavit) c vitamint, 20 ezer NE d vitamint szedek be, megiszok 3-4 liter vizet, megeszek 3-4 kg zöldséget és gyümölcsöt és emellett ha lenne akkor beadatnám magamnak az oltást is.
2020. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

21-es. Olvass bele egy biokémia vagy egy élettan könyvbe :) Ncore-n fent van mindkettő. Nem agarantálom, hogy érteni is fogod, valószínűleg nem érted a szervezet sejtszintű folyamatait, de talán az még neked is lefog jönni, hogy a C-vitamin a tirozin és fenilalanin oxidációjához kell, vmint a hidroxiprolin képződéshez (kollagén alkotóeleme). Napi szükséglet 30-70 mg. Hiányában skorbut, bőr-nyálkahártya-izüli és csontvérzés alakul ki.

Abból a szempontból fontos az immunrendszer esetében, hogy az enzimek eletron akceptoraiként funkcionál, vmint hogy a bőr az első védelmi vonal, a nyálkahártyán keresztül jut be a kórokozó, itt rontják el sokan télen, mikor ülnek a fűtéstől ful száraz levegőjű lakásban. Jah és antioxidáns, de szerintem azt sem tudod mit jelent, mert csak a reklámból hallottál a szabadgyökökről.


30-70mg-ot pedig még az is elfogyaszt, aki semmilyen zöldséget nem eszik meg, mivel minden ételbe/italba belerakják.


Ma is találtál vmit, amihez eddig tök sötét voltál!


Szívesen

2020. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

11:42-es: Köszönöm az arrogáns kioktatást... Egyébként nem azt írtam, hogy úgy kell csináli, ahogy én, mindössze leírtam, hogy én, hogy csinálom..


Egyébként szerintem még mindig jobb az amit én csinálok (még ha talán egy kicsit túlzásba is esek)mint ha sok más emberhez hasonlóan a chipszes zacskót szorongatnám és a gyümölcsöt és nyers zöldséget úgy fognám meg mint szűz lány az apja f...-t...

2020. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem is neked válaszoltam, hanem az előtted lévőnek
2020. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Igaz, elnézést elnéztem. Úgy tűnik a sok vitamin már rontja a látásom... :D
2020. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

12:28-as vagyok.


Egyébként a félreértések elkerülése végett nem kifejezetten a vitaminok miatt eszek ipari mennyiségű zöldséget és gyümölcsöt, hanem mert szeretem. :)

2020. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!