Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz lenne, ha pénzzel segítené...

Gáz lenne, ha pénzzel segíteném a tanáromat?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és a családommal elég jól élünk, sok mindent megengedhetünk magunknak. Viszont ma a tanárom arról beszélt, hogy már jó ideje beteg és jó lenne táppénzre menni, de nem teheti meg, mert kevés a fizetése eleve, így a táppénzt sem engedheti meg magának. Arra gondoltam, adok neki egy bizonyos összeget, legalább gyógyszerre vagy ilyesmi. A kapcsolatunk teljesen semleges, heti 2x találkozunk, leadja az anyagot és ennyi. Kellemetlen lenne mondjuk az én pénzemből adni neki? Semmit nem várnék el cserébe, csak úgy érzem, jól jönne neki.

2020. febr. 19. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogja elfogadni.
2020. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ez korrupciónak minősülne (még ha nem is az).
2020. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem lenne szabad a tanárodnak ilyesmit elmondania! Pont mintha tarhálni akarna, olyan. Szerintem arra is megy ki. Ez nem jó ember.
2020. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja elfogadni, de ha el is fogadná és akármilyen jószívű is lennél, hogy nem vársz semmit cserébe a kapcsolatod megváltozna vele.
2020. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha adni akarsz neki, csináld névtelenül. Csúsztasd be a táskájába vagy valami ilyesmi. De így direktben odaadni neki szerintem rém kellemetlen lenne neki.
2020. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Kizártnak tartom, hogy elfogadná.
2020. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. febr. 19. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az ezzel a helyzettel, hogy kompromittáló lenne rá nézve. Elég csak egyetlen egy rosszindulatú ember és az állásába kerülhet, ha kitudódik, hogy segítettél. Mondhatnák az emberek, hogy "Akkor megvehetnéd neki a gyógyszert, - hiszen az nem pénz!", - de hidd el, nem jönnétek ki a helyzetből jól!
2020. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám ha tudnám a címét,borítékba tennék pénzt és annyit írnék mellé (ha régi tanár) "Köszönöm hogy tanítottál" és akkor nem is sejti majd hogy ki küldhette, régi vagy uj diák!! Lehet nem egy jó ötlet de hátha!!! Nagyon rendes tőled amugy ez a fajta gondoskodás ☺️
2021. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!