Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy nekem...

Csak én érzem azt, hogy nekem minden társadalmi normát be kell tartanom, de más embernek meg nem?

Figyelt kérdés

Én nem szemetelek, köpködök az utcán, nem hallgatok hangosan zenét, nem anyázok a közlekedés során.


Naponta látom, hogy más rongál, szemetel, köpköd, egy szóval szinte bármit megtesz, mégis látom, boldog, érvényesűl, én meg minden szavamra figyelek, nem tolakodok, csöndben vagyok. De egy munkanélküli hulladék vagyok, mert interjún még a fizetésről sem kérdezek, mert nem tudom mi a reális, nem akarok többet mondani, de kevesebbet sem. Ismerősöm meg kezdőként 500 ezer forint alatt nem is kel fel, mégis dolgozik. Belföldön, és hetel, én meg ugyan arra a munkára 300-at mondtam és én is kezdő vagyok. De valamiért nem vettek fel.

Jó, keresek másikat, csak lehangol, hogy nem akarok pofátlan lenni, mégis az nyer aki az.


Nem vagyok való e világra, igaz,?


2020. márc. 15. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Oh, dehogynem!


Nagyon ertekes ember vagy es maradj is ilyen.

Az önbizalmadon es a fellepeseden javitsal egy kicsit (legyel hatarozottabb, tudd, hogy mit karasz, mi a celod) es akkor sikerülni fog egy jo allast is talalnod.

2020. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is gyakran érzem ezt. Mintha másnak mindent elnéznének, engem meg azért leszólnak, hogy miért veszek olyan sokszor levegőt.
2020. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem az iskolás éveimből az maradt meg ezzel kapcsolatban, hogy zokni szandált viseltem, kiröhögtek, de a cicanadrágos srácokat meg a copfos srácokat azokat nem, meg az sem volt kellemetlen ha böfögött meg fingott a tag, de az nevetséges volt amikor bepárásodott télen a szemüvegem amikor mentem be a terembe..
2020. márc. 15. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Neveltetés kérdése. Én is sokáig követtem a szabályokat, majd rájöttem, majdhogynem én vagyok emiatt a lúzer. Így lazítok dolgokon.
2020. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!