Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miután vége a vírusnak,...

Miután vége a vírusnak, kapnak bármit az ápolók, orvosok és gondozók?

Figyelt kérdés

Átlagosan is sok a munkájuk, megtapasztaltam gyakorlat alatt, de most konkrétan az életüket veszélyeztetik, ráadásul sokkal kevesebben vannak, mert sokan kerültek karanténba vagy fertőződtek meg. Írták is, már sok ápoló idegroncs.


Ha vége ennek, vajon kapnak ezért valamit? Nem a fizetésük megemelésére gondolok, mert ezt biztos nem teszik meg, csak... nem tudok, akármire, egy sima odaböfögött köszönömön kívül



2020. márc. 15. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Fizetést. És igen elolvastam a kérdésed, de a dolgukat végzik. Sok más területen is rosszak a munkakörülmények, de ha valaki ezzel nem tud együttélni az máshova megy vagy nem de attól még nem kap érte több pénzt. Minden tiszteletem az övék de ez nem így működik
2020. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Okkal nincs hálapénz... Ez a szakmájuk, ha nem végzik, kirúgva lesznek, ha végzik, azért önmagában nem jár jutalom, hiszen ez van benne a munkaköri leírásban.
2020. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Álmodj, királylány...
2020. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!