Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lehet újra normálisan...

Mikor lehet újra normálisan bevásárolni?

Figyelt kérdés
Neeem, nem arra gondolok, hogy mikor emelhetek le a boltok polcairól 50 kg lisztet, 20 kiló cukrot, vagy 15 kiló húst, hanem hogy vajon mikor tudok ezekből csupán annyit venni, ami 1 heti főzéshez elegendő. Minden üzlet ki van fosztva, kb. mindenből. Tényleg ennyire hülye mindenki?
2020. márc. 16. 17:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. És egyre hülyébbek lesznek és egyre többet halmoznak majd fel.
2020. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg. Néhány napon belül talán helyreáll a rend.
2020. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elertuk a csucsot, utana. Meg 1 honap. Legalabb.
2020. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom. Én mindig azt gondoltam tök jól vásárolok, mert mindig van itthon mindenből legalább még egy tartalék. Megnyugtatott, hogy ha új lisztet bontok, 1 bontatlan még van a spájzban. De az, hogy most 2 kg hús, egy kis krumpli, zöldség-gyümölcs, estleg klotyópapír nincs 3-ból egy boltban sem, kiborít. Pedig tényleg nem fél éves tartalékomat akarom tovább gyarapítani, csak főznék valamit. Undorító, hogy az egyik vásárló ma szidja az embereket, (biztos engem is, mert a raklapon maradt 2 karton tejből elhoztam 3 dobozzal), azt mondja "nem hiszem el, ezt is elkapkodták", mire átnézek a kocsijára, és több karton akármivel volt tele. Őrület, ami most folyik mindenhol.
2020. márc. 16. 17:53
 5/25 A kérdező kommentje:
Ma pl. délután fél 2-kor sikerült betérnem a boltba (Lidl), pénteken du. 4-kor Aldi. Egyik alkalommal sem tudtam venni ami kellett volna. Kérdem én, akkor mikor kell menni, hogy legyen esélyem venni is valamit? Tapasztalat valakinek?
2020. márc. 16. 17:56
 6/25 anonim ***** válasza:
Egy ideig még biztos ilyen lesz a helyzet...
2020. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A kisboltokban is ugyanez a helyzet felétek?
2020. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egy faluban lakom, itt van mindenből a boltokban. Úgy tűnik itt még nem hülyültek meg az emberek.
2020. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Egy kis faluban lakom, van itt egy picike Spar, és egy kis vegyesbolt. Őszintén szólva itt csak akkor vásárolok, ha valami kifogy, és pont kéne, akkor leugrok a helyi üzletbe, itt sokkal drágább minden. 10 km-re tőlünk van egy nagyobb város, több Lidl-lel, Aldival, Tescoval, általában ezekben vásárolok, de holnap teszek még egy próbát itt helyben is. Ha itt is ki van fosztva az üzlet, hát az nagyon jó lesz....
2020. márc. 16. 18:12
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig nem.

Férjem ma mindent tudott venni, kivéve húst, azt semmilyet, multivitamin pezsgőtabletta is 1 db volt, meg C vitaminból is csak kapszula, 300 MG-os.

De volt takarítószer, kenyér és még 1 csomag lisztet vett, azt mondta, furán néztek rá, hogy csak ennyi? :D

2020. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!