Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lehet újra normálisan...

Mikor lehet újra normálisan bevásárolni?

Figyelt kérdés
Neeem, nem arra gondolok, hogy mikor emelhetek le a boltok polcairól 50 kg lisztet, 20 kiló cukrot, vagy 15 kiló húst, hanem hogy vajon mikor tudok ezekből csupán annyit venni, ami 1 heti főzéshez elegendő. Minden üzlet ki van fosztva, kb. mindenből. Tényleg ennyire hülye mindenki?
2020. márc. 16. 17:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Bementem a két kis kínai/vietnámi tulajdonú kis boltba és mindent meg tudtam venni. Képzeld el, hogy még zewa wc papír is volt a liszt és a cukor mellett.


Ha ennyire keresel valamit akkor nézz körül a kisebb boltokban vagy rendelj online.

2020. márc. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
# 20 Menj inkább vásárolj még egy karton lisztet, oké?
2020. márc. 17. 07:18
 23/25 A kérdező kommentje:
# 21 Húst milyet tudtál ott venni? Krumplit, egyéb zöldséget? :)
2020. márc. 17. 07:19
 24/25 anonim ***** válasza:
Újpesten lakom. A piacon nyitva van a húsos es láthatóan van árúja. Tehát hust is lehet venni.
2020. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

# 24 Én egy kis faluban, és a közeli nagyobb városban viccen kívül mondom tegnap, és múlt pénteken nem lehetett sehol csirkemellet, és egy kis sertéspörköltnek való combot, vagy lapockát sem venni. Ma leugrottam a helyi kis Sparba, itt már csak 5 embert engednek be egyszerre, de tudtam még venni 2kg csirkemellet, 1 kg sertéscombot, 1 kilócska lisztet és 3 kg rizst (nem csak mi, hanem a 40 kg-os kutyánk is eszi marhahússal keverve). A mellette lévő kis zöldségesnél pedig még éppen hogy kaptam egy kis krumplit, pár fonnyadófélben lévő paprikát, paradicsomot, tojást. Ezeket múlt hét óta kerestem a boltokban. Most legalább 1-2 hétig nem akarok semmilyen boltot látni, kikészít az őrült embertömeg. Egyébként azt mondta nekem ma a zöldséges tulaja, hogy reggel hozott a nagybaniról 30 zsák 10 kg-os krumplit, ami majd egy óra alatt elfogyott, és én az utolsóból tudtam venni majdnem 2 kg-ot. Ami azért durva, mert ugyebár falun lakunk, itt sokan megtermelik még maguknak. Na de ha itt elfogy így 1 óra alatt, akkor mit csodálkozzak, hogy egy nagyobb város 2 Lidl-jében, 1 Aldijában, és 1 tesco-jában nem tudtam venni. A többi kisebb üzletbe (Spar, CBA stb.) már nem volt lelki erőm elmenni sem tegnap, sem pénteken.

A kutyakajás üzletben úgy kellett ma lefoglalnom 4 csomag nyesedékhúst, hogy a kutyának is legyen mit enni, máskor egyébként mindig van amit én veszek, mert nem túl olcsó (marha, és vadhús). Szóval úgy tűnik az őrület mindenhova eljutott.


Ma, ahogy a bolt előtt várakoztam, fél füllel hallottam, amit az idősek beszélnek. Ők konkrétan háborút emlegetnek, és félnek. Szóval ne csodálkozzunk semmin, a szándékos pánikkeltés igen sikeres volt!

2020. márc. 17. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!