Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lehet újra normálisan...

Mikor lehet újra normálisan bevásárolni?

Figyelt kérdés
Neeem, nem arra gondolok, hogy mikor emelhetek le a boltok polcairól 50 kg lisztet, 20 kiló cukrot, vagy 15 kiló húst, hanem hogy vajon mikor tudok ezekből csupán annyit venni, ami 1 heti főzéshez elegendő. Minden üzlet ki van fosztva, kb. mindenből. Tényleg ennyire hülye mindenki?
2020. márc. 16. 17:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát, nálunk vitamin, meg tisztítószer, és tisztálkodószer van bőven. Ezekből mindig túlvásárolom magam, ez így még jó is, legalább most ezekért nem kell felkutatni mindent. Kár, hogy főzni nem lehet belőle. :D
2020. márc. 16. 18:30
 12/25 A kérdező kommentje:
# 10 Rám is furán néztek ma, vettem 3 doboz sima tejet, 2 doboz mandulatejet, 1 rágót, és egy csomag vattakorongot. :D
2020. márc. 16. 18:32
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Én egy speciális tisztítószert használok több éve, mivel a többitől allergiás reakcióm van, azt elkapkodták a DM-ből, mert rá van írva, hogy bizonyos vírusok ellen jó...bezzeg máskor fulladoznak a mocsokba, b-sznak kezet mosni vécé után is (régebben egy plázában dolgoztam, a nyilvános vécében az emberek töredéke mosott kezet, de azok is csak kb. 2 másodperc vizes öblítés). Elnézést, hogy így kiborultam.

Meg mernék rá esküdni, hogy a felhalmozott cuccok jó része a kukában fog landolni!!!

2020. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
" Rám is furán néztek ma, vettem 3 doboz sima tejet, 2 doboz mandulatejet, 1 rágót, és egy csomag vattakorongot. :D" Én a múlt héten bort vettem, két üveggel, LOL az a nézés.
2020. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Még a betéteket is elkapkodtàk... b..k meg.
2020. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy nyitás körül menj, de lehet, akkor is már sokan toporzékolnak a bejáratnál. Ha van lehetőséged, valami világvégi boltban próbálkozz...
2020. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
"Még a betéteket is elkapkodtàk... b..k meg." Bazzz ne már :D
2020. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hát ettől félek én, hogy a kifosztottság okán holnaptól már nyitás előtt fél órával ott toporzékol mindenki!
2020. márc. 16. 20:08
 19/25 anonim ***** válasza:
17. One euroban nem volt.
2020. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

" Minden üzlet ki van fosztva," Ez rémhírterjesztés, mindjárt érted megy a TEK, és visznek a böribe.


Lehet, hogy az a néhány üzlet, amibe te rendszeresen jársz, kedves Kérdező, nem tudja nyújtani azt a választékot, mint szokta, de ez nem azt jelenti, hogy "minden üzlet ki van fosztva kb mindenből" -idézet tőled.


Nyugtass meg, nem végeztél a felsőoktatásban (a differenciált gondolkodás hiánya miatt remélem, nem kaptál diplomát), sőt érettségit sem feltételezem, hogy sikerült szerezned.

2020. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!