Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most jött haza németből és...

Most jött haza németből és mindenhova járkál hol lehet bejelenteni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 07:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem alaptalan mivel saját szememmel láttam és abban a boltban meg pl a dohány boltban is van kamera.

Az én lelkiismeretem tiszta,már jeleztem a dolgot!

2020. márc. 20. 08:36
 12/25 anonim ***** válasza:
43%
Mari néni, aki mindig mindenkiről mindent tud és boldogság tölti el azt a csöpp szivét, ha feljelenthet. Végre ma is volt esemény. Ma is történt valami sivár kis szánalmas életemben.
2020. márc. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nemtudom mit kell gúnyolódni ha másokat veszélyeztet ezzel minek maszkal?

Volt kint nála a rendőrség és felhívta a lpolgarmester is hogy ha amiatt maszkal h nincs aki bevasaroljon kap segítséget.

2020. márc. 21. 05:07
 14/25 anonim ***** válasza:
29%
Most ekörül a f_aszi körül fog forogni az életed vagy mi? Szard már le!
2020. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
Nincsen kijárási tilalom. Azt csinál, amit akar.
2020. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

15

Ra karantén vonatkozik mivel külföldről ért haza.Igazoltan kinti munkája volt.

De azóta már a polgármester hívta és a rendőrök is voltak nála így már remélhetőleg nem csavarog annyit.

2020. márc. 23. 09:11
 17/25 Ginger Mama válasza:
39%
Szerintem hívd az AVH-t.... Basszus visszatèrtek a kommunista èvek. Döbbenet!
2020. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Sajnos ebben a szakaszban még semmit nem tehetsz. Ez az ő felelőtlensége. Majd amikor az napi új fertőzések száma 3000 fölé megy a halottaké meg naponta 5-600 fölé mert a kórházban összesen 20 lélegeztető készülék van 1000 betegre akkor szigorítani fognak és nem lesz demokrácia.
2020. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Meton ***** válasza:
100%

A karantén lényege az elzárás és a fokozott megfigyelés. Ez nem egy börtön, amit utólag is rá lehet kényszeríteni valakire. Ha már egyszer kijárkált, onnantól semmi értelme a karanténnak, mert úgyis tovább adta a fertőzést. Vele együtt mindenkit karanténba kellene zárni, akivel találkozott. De ha csak egy ember kimarad, máris értelmetlen az egész. Eleve az a durva, hogy egyáltalán felügyelet nélkül haza tudott utazni.

Az önkéntes karantén már egy másik dolog. Ha a határon egyénileg átkel valaki, azt nem fogja senki sem kísérni. De ha nem tud semmit, akkor először információt kell szereznie. Emberekkel találkozik ehhez, és máris lőttek a karanténnak.

2020. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%
...a 2/3-ba tartozol??? (tuti!!!)
2020. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!