Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fodrászhoz azért eljártok,...

Fodrászhoz azért eljártok, vagy ebben az időszakban oda sem?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 11:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Megyek fodrászhoz még a héten. Frufrum van, már nagyon hosszú, nem látok tőle rendesen folyton húzogatom ki az arcomból. 10 perc alatt levágja nekem. Ennyi és egy hónapig megint nincs bajom vele. Dolgozni is be kell járnom, akkor már az a 10 perc kb tökmindegy. A körmösöm már nem dolgozik, pedig reméltem hogy még le tudja szedni, ami van. Így azt most magamnak reszelgetem vissza, amíg nem javul a helyzet. Nem okolom, a fodrászra sem haragudnék ha bezárna...és több órára én sem ülnék be pl festetni vagy ilyenek.. Ez van. Lehet elítélni.
2020. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igényesnek tartom magam, de tini korom óta magamnak festem vágom a hajam, kb. 20 éve, elég nagy gyakorlatom van benne. Egy tőfestés meg... ne már, egy majom megcsinálja.
2020. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%
Azért elképzelem az itteni divatmániásokat,hogyan reagálnának ha háború lenne.Bunkerekbe kéne bújkálni,porban,sárban.
2020. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

14 jah ...

Én is jarok máskor pl muszempillat rakatni de mist ebben az időszakban eszembe sem jutna.

Sokat elmond az értékrendről hogy a legnagyobb járvány közepette van akinek csak az a baja hogy lenőtt a haja vagy mikor lesz körme.

2020. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%
Az élet nem áll meg attól még mert járvány van... ami nem mellesleg el van túlozva, hála a médiának. De legalább jót nevetek a sok igénytelen majmon, aki bedőlt neki.
2020. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

Én meg azon nevetnék aki ilyen miatt kapja el,hogy jaj ne legyen két Cm lenövése.

Értékrend nulla.

2020. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom letette az ollót, amíg lezajlik járvány az ő és a vendégei érdekében.
2020. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
18 igen ,sokan leálltak közülük is,jól tették.
2020. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Azért álljon már meg a menet, 1 hét és ez az egész vírushiszti lemegy.
2020. márc. 20. 13:38
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Oké, egy hét múlva írok neked.
2020. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!