Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te félsz a koronavírustól?

Te félsz a koronavírustól?

Figyelt kérdés
Korod ird oda
2020. márc. 20. 14:53
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
En igen, 47ffi
2020. márc. 20. 14:54
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Csak a nagyszüleimet és az idősebb ismerőseimet féltem, magamat egyáltalán nem.

Az egész helyzet jobban dühít, mint amennyire megrémít.

19L

2020. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én magam nem félek.Én sokat edzek és nem voltam orvosnál már két éve.Telente amikor minuszok vannak,ki szoktam menni a hóba egy szál gatyában,így is edzem magam.


Viszont a nagyszülőket nagyon is féltem.


22/F

2020. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Legjobban azért tartok,mert nem bízok a magyar egeszségügyben!!!A vitaminok kevesek lesznek szerintem,de majd kiderül!
2020. márc. 20. 14:56
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszi a normális valaszokat!!!

Jófejek vagytok,megy a zöld

2020. márc. 20. 14:57
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
Igen, nagyon.A csapból is ez folyik.Pánik hangulatom van.51N
2020. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem, mert tudom, hogy erős az immunrendszerem, és tünetmentesen túlélném, ha elkapnám, persze ez ellen megteszek mindent, meg nem köhögök bele mindent az éterbe.

Anyám már 60 felett van, őt rávettük bátyámmal, hogy autóval menjen dolgozni.

Nem félek, mert hiszek abban, hogy hamar el fog tűnni.

32/F

2020. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én több szempontból is veszélyeztetett vagyok (asztma és immunrendszeri betegség), így remélem mire elkapom, addigra lesz esélyem normális ellátásra, mert anélkül sem sok esélyem van legyőzni. Viszont így se pánikolok és nem aggódom rajta, a gazdasági következmények jobban aggasztanak és szerintem nálam rengetegen sokkal rosszabb helyzetben vannak.

32

2020. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit tartok tőle, 66 éves vagyok, de nem pánikolok és nem ezen jár az agyam egész nap. Megteszem amit tehetek, nem járkálok el itthonról, de a fiammal élek aki a héten még dolgozott, tehát teljesen nem tudom elszeparálni magam, de bízom benne, hogy ő sem kapja el és adja át nekem. Ha meg mégis, akkor bízom benne, hogy le tudom győzni (nincsenek egészségi problémáim), ha meg nem, akkor nekem itt volt megírva a vég.
2020. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Pánikhangulat nincs, nem tartok tőle. Miért? Mert itt annyi kinai és egyéb ázsiai járt, már január végén, februárban megfertőztek mindenkit. Senki nem köhög, nem folyik az orra, semmi tünete nincs. Buszon kevesen vannak, öregek délelőtt járnak vásárolni, rengetegen bringáznak. Mi megkaphattuk és át is vészeltük, csak a nagymamát tartjuk itthon.
2020. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!