Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viseled, ha ismerőseid...

Hogy viseled, ha ismerőseid hamarabb szülnek, házasodnak, vagy nagyobb családjuk van, szülők, tesók?

Figyelt kérdés
Ha gyászol valaki mások nemigazán törődnek vele,nem érzik át,néha jobb lett volna rosszabb sorsú emberek közt lenni,de soha nem volt ilyen. Milyen érzés ha barátaidnak élnek a szülei vannak tesói,vagy korábban lett házas,gyereke vagy több gyereke van mint neked? Aki nem akar annak nem rossz? Vannak személyes történeteid?
2020. márc. 25. 08:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom ilyesmivel mélyebben, mint amilyen szinten illő. Arra koncentrálok, hogy a saját életem medrében lehetőleg rendben legyenek a dolgok, - nem mások magánéletében, anyagi helyzetében kotorászok könyékig.
2020. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem érdekel mások élete. Nekem is van normális családom és meg is becsülöm. Gyereket meg amúgy sem szeretnék soha, semmilyen körülmények között, tehát ez a kérdés nem is foglalkoztat. 19/L
2020. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:
59%
Őszintén szólva egyrészt nem igazán érdekel, másrészt sok szempontból örülök neki hogy nekem nincs. Hülyét kapnék egy nagy családtól, tesóktól, gyerekektől. Az meg nem izgat hogy ki mikor házasodik, nekem az egy jogi papír amit majd aláírunk ha szükséges lesz.
2020. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Aki 20 évesen már gyerekkel mászkál arra inkább szánakozva nézek hogy ennyi esze volt. A többi meg nem érdekel.
2020. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!