Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan valtoztassam meg az...

Hogyan valtoztassam meg az eletem?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, kulfoldon elek, a nyelvet meg nem beszelem ezert nincs sok baratom, mindennapom csak egy korforgas, felkelek, iskola, hazajovok, lolozok, alszom, csak ezeket a dolgokat csinalom, baratom nem sok van inkabb csak akikkel elbeszelgetek a suliba amennyire tudok a nyelvtudasommal (kivevehe ha valaki szeretne velem angolul beszelni mert azt tudok) de jelenleg egy harmadik nyelvet kell megtanulom es mar nem birom, semmi kedvem megtanulni de muszaj, ezert inkabb gepezesbe folytom a banatom , valami tanacs amivel eltudnam foglalni magam, hobbi vagy akarmi, koszonom szepen elore is , ekezetem nincs , sajnalom ha valakinek kenyelmetlen volt elolvasni ezt a szoveget az ekezetek hianya miatt, szep napot

2017. febr. 6. 19:51
 1/1 anonim válasza:
40%
Keress valami sportot, hobbit. Ha barátokat keresel keress olyanokat akiknek hasonló a stílusuk, ízlésük. A nyelvből meg szerintem elég egy pár alap kifejezés, majd idő közben megtanulod. Remélem tudtam segíteni
2017. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!