Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabások hogy bírjátok a...

Kisbabások hogy bírjátok a bezártságot?

Figyelt kérdés
11 hós a kicsim és már nagyon nehezen bírjuk mind a ketten. Ő is menne mindenfelé, únja a szobákat a játékokat, sétálni se megyünk, mert nagyon minusz van. Ti hogy vagytok?
2012. febr. 10. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szintén zenész... nagyon mehetnékünk van, egyre nehezebben bírjuk 6 hónapos babámmal.
2012. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi ezért megyünk holnap egy kicsit apával együtt valahova. Tegnap átmentünk az egyik babás szomszédhoz, 2 órát ott voltunk, jól el is fáradt a maszatka.

Ha tudom, hogy a héten szabin van apukám, akkor egyik nap oda is leutaztunk volna. Mivel a héten nem volt itthon a férjem, akár ott is aludhattunk volna.

2012. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon hiányoznak a séták, a baba már tiszta nyűgös miatta...
2012. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon unjuk ittbenn. A kislányom is(5 hós), de én mégjobban.Nagyon várom a tavaszt, a nyárt, hogy nagyobb legyen és mehessünk ide-oda. Mindig a hétvégéket várom, hogy menjünk hármasba vásárolni, és már fogorvoshoz menni is kész wellness volt a lelkemnek.:))
2012. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi is 11 hósak avgyunk.Nekem már fáj a fejem a sok bentlétöl nagyon uncsi nem tudunk mit csinálni.
2012. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mi ezért megyünk minden nap sétálni, mert mi se bírjuk.
2012. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam,én eleve nem bírok egy helyben ülni,utálom a bezártságot,szeretek menni,vásárolni,utazgatni,na hát nagyon hasonlít rám ,ő sem bír nyugton maradni,unja a lakást,felfedezte teljesen,imád kint lenni így ha nem tudunk mindennap akkor minden másnap megyünk valamerre
2012. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szintén 11 hónapos a lányom. Mi kedden plázában voltunk, ma a barátnőmékhez ugrottunk át délután, holnap meg megyünk babaúszásra. Vasárnap pedig a barátnőmék ugranak át hozzánk. Az ő lánya most lesz 14 hónapos, a két gyerek jól elszórakoztatja egymást. Így mi is kicsit fellélegezhetünk. :)

De egyébként baromira nem szeretem, hogy nem lehet kimenni. Nekem is fáj a fejem, hiába szellőztetek többször is. :(

2012. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
attol még rétegesen,meg melegen felöltözve kilehet menni sétálni.hát nem csodálom,h unjátok,ha napok ota nem mentek ki,csak azért mert hideg van.azerintem max fél ora,1 nap egyszer belefér.hát mi kijárunk,sajnos üzletböl sem jön fel a kenyér magátol,még nem telik bevásárlónőre is gyes mellett.
2012. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21-09 es vagyok,nem sértésböl irtam,nem ám vita lesz.bocs,ha ugy jön ki,nincs rossz szándékom,csak véleményt irtam
2012. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!