Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgy bírjátok ezt az időt, a...

HOgy bírjátok ezt az időt, a bezártságot?

Figyelt kérdés
Mi már nagyon nehezen viseljük, hogy beszorultunk a panelba. Mikor jön a jó idő????
2010. ápr. 14. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még most is minden nap kiviszem a kislányomat legalább fél órára, hisz mindkettőnknek kell a levegő. Babakocsira esővédő, nekem kapucnis dzseki... nem zuhog állandóan, ha csak szemerkél az eső, már megyünk is.. Állítólag vasárnap már szép idő lesz :)
2010. ápr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled, van egy pár nap jó idő, azután meg pfújj!!Én már nem vagyok babázós korban, de felneveltem egy kislányt, és tudom milyen a bezártság! De állítólag holnaptól jön a napsütéstől, addig is kitartást, már nincs sok hátra!:)
2010. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
megőrülök tőle.35 nm-es lakásba vagyunk beszorítva,punnyadt az idő,hisztis a kisfiam,én meg álmos vagyok.ki kellene menni,mert gyógyszert kellene kiváltani,de halálra ázunk.
2010. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nálunk nem bírja az esővédőt, harc van vele....

tegnap lejutottunk egy fél órára, aztán megint rákezdett.

Olyan vagyok, mint a 90 éves dédnagyik, 5 percenként az ablakban lógok, figyelem, mikor áll el az eső...


Hát remélem igazad van és jön a jó idő, mert mindannyiunknak hiányzik a jó levegő, séta, játszóterezés..

Kitartás ! :)

2010. ápr. 14. 08:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi nagyon nehezen, úgyhogy én már esőben is kiviszem kis mocorgósomat.


Én tegnap írtam ki majdnem ugyanezt a kérdést...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi, próbáltam végignézni a kérdéseket, de nem láttam meg a tied...sorry.

Kitartás mindenkinek :)

2010. ápr. 14. 08:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi minden nap minimum 3 órát sétálunk,úgyhogy rosszul viseljük már ezt az esős időt. Tegnap azért sikerült 1-2 órát levegőzni. Most viszont nagyon esik,pedig vásárolni is kéne...
2010. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én most pihenek. A kertben nem tudunk mit csinálni, sétálni szakadó esőben nem megyünk, így feltöltődöm a következő napos időszakra.

Ezt is ki lehet használni.

Meg legalább a házban is van időm tenni-venni, mert mióta jó az idő délelőtt kimegyünk, este be, napközben csak enni vagyunk bent.

Éljen az eső! 1-2 napig...

2010. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég nehezen,a kicsit nehezen tudom lefoglalni,el sem fárad,így a nappali és az éjszakai alvás is borzalmas.

4 napja nem voltunk sehol,csak én szaladtam le a boltba.

2010. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ne is mondd! Már teljesen le vagyok kókadva, olyan álmosító ez a folyamatos szürkeség, meg eső. Tegnap nem voltunk kinn,csak szellőztettem, de ma már kiviszem, mert itthon tényleg megbolondulunk.
2010. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!