Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok a bezártságot...

Hogy bírjátok a bezártságot otthon?

Figyelt kérdés
Van még aki nehezen viseli az otthonlétet? pedig én nagyon vártam, de lassan megőrülök... azt amit én szeretek itthon nem csinálhatom, mert ugye a kisfiam nem hagyja, egész nap őt kell ellátni/szórakoztatni, és van hogy már minden szeretetem ellenére elegem van... pedig járok el néha barátnőimmel meg ide-oda, de a hétköznapok mindig ugyanolyanok. Ti mivel teszitek saját magatok számára élvezetesebbé az otthon töltött időt? főleg így télen...
2011. jan. 5. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, engem is megvisel! Én telefonálok, ha már nagyon nem bírom, vagy valakit idehívok társaságak.
2011. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak napjaim,amikor elegem van.Amikor fáradtabb vagyok,semmi kedvem semmihez,s itt van a lassan 2 éves kislányom,akit ugyanúgy el kell látni,figyelni rá,stb...Van még egy fiam is,ő ovis,de ha ő is itthon van,ha beteg,akkor mozgalmasabbak a napjaink,meg persze idegtépőbbek is...

Végülis ez nem bezártság,ha valaki otthon van a babájával,mert ki tudsz menni az utcára,amikor akarsz,a gyerek akkor megy,amikor te viszed,te határozod meg,mikor menjetek, még egyenlőre és nem ő.Nekem is van barátnőm,akinek szintén 2 gyerkőce van,szoktunk együtt sétálni,vásárolni,ügyeket intézni,már az is kis kikapcsolódás.Én személy szerint itt a neten,ill. tévézéssel-du. van 2 sorozat amit nézek-teszem élvezetesebbé az itthonlétet,meg persze mellette még játszunk a lányommal, ő is elszórakoztat,kis cserfes és imádom,a kis szája be nem áll,ő a teszi legélvezetesebbé a perceimet... :D

2011. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon vártam, de néha hülyét tudok kapni, ha valami miatt nem mehetek ki a házból. Ha sétálunk már jobb a kedvem elnézegetem a kirakatokat. Meg olyan lettem, mint egy hülye kis tinédzser, rákaptam a Vámpírnaplók c. sorozatra, ha alszik azt nézem a neten. Meg a babás barátnőkkel találkozom. Így belegondolva, nem is egyhangúak a napok :-)
2011. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már elég régóta itthon vagyok, harmadik gyerekemmel vagyok épp GYES-en, aki két éves. Nem mondom, hogy néha nem sok,de mindig arra gondolok, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy itthon lehetek vele, napról napra okosabb, próbál beszélni, olyan aranyos. Ez az időszak SOHA nem fog visszatérni, soha ilyen jó dolgom nem lesz! Ha változatosságra vágyom, zenét hallgatunk, mondókákat keresünk, játékokat válogatunk, sétálunk, tegnap épp a ruhákat válogattuk át. Hétvégére koncentrálok, ha épp rossz a kedvem, akkor a család együtt van, együtt megyünk sétálni, kirándulni, mamákhoz, én is kapok egy-két óra pihenőt a barátnőmmel, beülünk, megeszünk egy pizzát vagy kávézunk nála.
2011. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Én még csak 2 hónapja,de lassan becsavarodok itthon!Még szerencse hogy édesanyámmal egy házban lakom,néha átmegyek hozzá,még ha már nagyon unja is :D
2011. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! az én kisfiam másfél éves, és nagyjából az autók kerekének pörgetésében ki is merül nála a játék...:) amúgy minden mást nagyon hamar megun, szóval egyelnőre nem túl izgalmas a vele való játék...:) viszont mindig ki kell találni valami amivel leköthetem... így télen kevesebbet tudunk sétálni is (ő hamarabb megunja mint én)

itt jó lenne beszélgetni, csak sajnos a legtöbbször vitába torkollik minden kérdés...:(( gondolom nemcsak én vagyok itthon bekattanva...:)) mindenesetre le a kalappal minden anyukával aki ezt bírja idegekkel évekig, főleg több gyerkőccel!

2011. jan. 5. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
12:06-os vagyok. Én szívesen beszélgetek veled, írj privit.
2011. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!