Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg még...

Miért nem értik meg még mindig egyesek, hogy távolságot kell tartani? Miért jó az neki, hogy mászik a hátamra?

Figyelt kérdés

Nem tudom, bizonyos emberszabásúaknak miért nem tűnt még fel, hogy óvintézkedések vannak?

Mai nap: patikában állok sorban, hely van bőségesen. Nyanyicska maszk, kesztyű nélkül beáll mögém. Pontosabban, az aurámba, nyakamba lehel, hátamra akar mászni, holott láthatná, hogy az előttem várakozok is tisztes távolságot tartanak egymástól. Lesújtóan végigmérem. Maszk van rajtam és gumikesztyü. De továbbra sem veszi a lapot. Áll, mint a birka. Előrébb lépek pár lépést és bakker, mint az árnyék lép ő is utánam, szorosan a sarkamba, hogy le maradjon. Ezt még kétszer megismétlem, mindkétszer rámmászik. Aztán meguntam és oldalso irányba "menekültem", na oda nem követett, gondolom, a két bites agyával azt hitte, kiálltam a sorból.

Utána bementem a boltba és ugyanaz a szitu, a csemege pult előtt, csak ott egy középkorú pár nem tudta értelmezni, hogy miért vannak piros korongok felragasztva 1,5 m távolságban a padlóra. Nem dísznek!

Ti is gyakran tapasztaltok ilyet? Ti rászóltok?


2020. márc. 27. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdemes rászólni, mert ő fog elkezdeni veled kiabálni, hogy hogy mered egyáltalán megszólítani.
2020. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy volt, hogy a patikákban csak annyi ember tartózkodhat, ahány kiszolgáló pult van?
2020. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a sorban állásnál valaki 20 centire lihegett a nyakamban. Megmondtam neki: Kérem tartsa meg a távolságot. De odébb álltam és ő a következő ember nyakára állt rá én meg ott álltam mellette 2 méterre.


Ha akarsz hívhatsz rendőrt holnaptól. Tekintve, hogy büntethető lesz. Most még nem büntethető.

2020. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rezső nem érti: [link]

Ne légy olyan, mint Rezső!

2020. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, aki fél, nem érti meg, hiányzik neki a másik közelsége, nézi a híreket, de nem érti, automatán működik, stb.
2020. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez abnormális,ne csodálkozz hogy nem.
2020. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te sem lehetsz sokkal több a két bitesnél.

Egy kis tiszteletet nem árta tanulni.

Mi az, hogy nyanyicska ?

2020. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!