Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudják megérteni az...

Miért nem tudják megérteni az emberek hogy nem csak öregekre és krónikus betegre halálos a koronavírus?

Figyelt kérdés

Amikor fiatalokat,egészséges embereket is megöl a vírus.

A másik meg az hogy krónikus beteg sok mindent jelenthet. Ha mondjuk én allergiás vagyok , éppen ezért krónikus betegnek számítok de egészségesnek mondom magam hiszen élhetnék 100 éves koromig. Most akkor halnak még huszonévesen mert a krónikus betegek így még úgy??? Ez a baj itt hogy minden krónikus betegre rá mondják hogy félholt stb.. Amikor lehet a szerencsétlen 100 éves koráig élhetet volna..

A másik fontos dolog hogy teljesen egészséges embereket is megöl a vírus. Csak néhány eset:

[link]


[link]


[link]


[link]



2020. márc. 29. 11:13
1 2 3
 21/29 Lazy Lover ***** válasza:
26%

[link]



ezek durvábbak még se halt ki az emberiség érdekes...

2020. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj a pánikolás és a jajveszékelés nem halálos. Mennyi felesleges embertől szabadulna meg a bolygó.
2020. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
2020. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%

"Fosni kell a koronától, ami egy nyikhaj vírus, mert csak a nagyon időseket és betegeket, gyengéket öli meg."


Ja, meg a bp-i brit helyettes nagykövet. Kicsattanó, fiatal pasi volt, 3 nap alatt meghalt koronavírusban. Ő pedig aztán VIP ellátást kapott.

2020. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%
Fiatal volt a brit nagykövet helyettes, de akárhogy nézem a fotókat róla, túlsúlyosnak látszik, a túlsúly meg kockázat, túlsúllyal már nem úgy védekezik az immunrendszer, bár ezt a túlsúlyosok rendszeresen a szívükre veszik, még akkor is, ha nem Bunkó Norbi stílusában próbáljuk erre felhívni a figyelmet.
2020. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

A legfrissebb adat az elhunytakról, valóban mind majd kicsattant az egészségtől...:

[link]


1 Nő 76 szív és érrendszeri

2 Nő 65 rosszindulatú daganat

3 Férfi 74 szív és érrendszeri

4 Férfi 79 szív és érrendszeri

5 Férfi 68 szív és érrendszeri

6 Nő 41 magas vérnyomás

7 Férfi 38 krónikus pancreatitis, alkoholos májkárosodás

8 Férfi 53 szív és érrendszeri

9 Nő 90 aorta stenosis, ISzB, magas vérnyomás, pitvarfibrilláció

10 Férfi 75 magas vérnyomás

11 Férfi 80 nincs adat

12 Férfi 73 ISZB, encephalopathia, hepatopathia, érszűkület, hypothyreosis

13 Nő 86 TBC,LC,PE,HT,DM,diab. polyneuropathia,MVT,

14 Férfi 92 Allergiás asthma, stroke, pacemaker

15 Férfi 94 COPD

16 Nő 59 Vesetranszplantált, cukorbeteg, COPD, ISZB, magas vérnyomás

2020. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25%

"túlsúllyal már nem úgy védekezik az immunrendszer"


Egész életemben túlsúlyos voltam, suliból soha nem hiányoztam, és életemben 1x voltam felnőttként lázas. Gyerekként akkor, mikor még olyan kicsi voltam, hogy anyukám nedves törölközőbe tudott csavarni.

2020. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy eddig szerencséd volt, a túlsúly még kockázat, mert más betegségeket is magával hoz, terheli a szervezetet.
2020. ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Szeiff ***** válasza:
53%

A #26-os lista ijesztő. Elmúltam 50, és ha valamelyik bajjal ezekből nem rendelkezem, akkor lehet, hogy már nem is élek.

Inkább nézem a halálozási adatokat az össz lakosság arányában. A legrosszabb helyeken is jóval kevesebb mint egy az ezerhez.

Úgyhogy: 80 elmúlt édesanyámmal élek együtt, és a szíve nagyon gyenge. Csak miatta vigyázok magamra. Általában: Szerintem a fiatalok az idősek miatt vigyázzanak magukra.

2020. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!