Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fordult fel...

Nektek mennyire fordult fel az életetek a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Nekem kb semennyire. Annyiban jó, hogy kevesebb munkával most kb 30%al több a fizum(március, áprilisban is emeltek/nek)

Szabadidőmben ugyan úgy elmegyünk a családdal mint eddig, papír is van arra az esetre ha kijárási tilalom lenne.

Meg ugye ilyenkor amúgy is a földeket túrjuk jó parasztok lévén.


De van aki olyan ideges, hogy egész nap ordít (szomszéd), ideges, falhoz veri a fejét. Pedig munkája is van.


2020. márc. 29. 16:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mivel asztmás és cukor beteg vagyok.A munka adom fizetetlen szabira küldött. A lakásból sem mehetek semerre.A családom 'gondoskodik' rólam(lejárnak helyettem a boltba,meg a patikába). Mert félnek ha elkapom a vírust 90% hogy nem élném túl.A munka adom még saját felelősségre sem engedte hogy bejárjak a gyárba. Szóval jövő hónapban fele fizetésem lesz utána semmi,és a fizetni valókat még nem tudom miből rendezem.Egyedül vagyok nonsztop 24 órában. Nincs kihez szólni. Most mindenem megvan így nem jár át hozzám senki.Nehéz.Nem ordítok és nem verem a fejem a falba de számolom a napokat mikor lesz ennek vége.... 39L
2020. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!