Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért nem ír? Miért nem...

Vajon miért nem ír? Miért nem keres? Lehet, hogy idő kell neki mire átgondolja velem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem lassan egy hete egy lánnyal, aki inkább már nő, neki kevesebb idő telt el az előző kapcsolata és köztem mint nekem( neki 2,5 hónap nekem 1 év) nagyon sok közös vonásuk van, szerelmes is lettem, minden nap talalkozunk, ő se én se szerettük volna elsietni a szexet, 2 napja viszont megtörtént, utána meg egy közös vacsorát el töltöttünk beszelgettunk, de nem keres, nem ír. Terveztuk hogy másnap közösen sportolunk de inkább elment a csaladjahoz látogatóba (mint napi rutinként)

2020. márc. 30. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szívesen mondom ezt de úgy látszik egyoldalú. Nem igazán kellesz neki. Persze nagyon ritka esetben előfordul hogy valami más baj van amiért nem tud keresni. De inkább letojja a fejed.
2020. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Jó volt a szex?
2020. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen
2020. márc. 31. 08:48
 4/4 A kérdező kommentje:
1 hét huzavona elteltével, véget ért a kapcsolat.
2020. ápr. 6. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!