Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy igazából...

Jól gondolom, hogy igazából nem is a haláltól kellene félni? 21/F

Figyelt kérdés

Hiszen az élet része. Úgyis eljön, senki sem menekülhet előle ha gazdag vagy ha hajléktalan.


Inkább attól kell félni szerintem hogy úgy halsz meg hogy nem élsz. Csak vagy aggódsz, másokkal foglalkozol stb



2020. márc. 30. 19:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Egyetertek en is.


En csak a halal elotti szenvedestol felek, anyam rakban halt meg, 2 ev borzalom volt.

De a halal...

Meg attol felek, hogy ugy halok meg, hogy nem eltem.

2020. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Inkabb attol sztem ami halàl utan van
2020. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek, szerintem a halál az egyik legkevésbé félelmetes dolog
2020. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A halál tényétől én sem félek. Attól már igen, ahogy az előttem szólók is mondották, hogy úgy halok meg, hogy nem éltem. Mert egy teljesítményszorongásos, munkamániás barom vagyok, és nem tudok ellazulni. Még fiatal vagyok, jó eséllyel van időm, de ezen változtatnom kell.


19/F

2020. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A halál mindenhol ott van.

Elég ha csak leesel rosszúl a székről, bevered fejed, eret talál a kés és nem tudod elállítani, zebránál vagy bárhol az út mentén vagy s pl megcsúszik a kocsi...stb


Felesleges stressz ezen agyalni, szorongani.


Azon agyaljon az rmber s cselekedjen, hogy megfelelő mentalitású legyen, minimum alap IQ, EQ val és rendes értékrenddel.


Ne rekedjen meg alul, merjen álmodni és önmagát ismerje meg, csináljon karriert, amit szeret s egyben célba viszi.


Ha pedig ezek a helyén vannak, akkor velük együtt párhuzamosan jön a pénz is, ezért nem kell anyagilag kattogni, ha valakinek igaz jövőképe van.


Sokan elfeledik:

Nem a pénzt kell hajszolni, hanem önmagunkat, álmainkat, sikereinket gyűjteni tettekben s szellemileg.

2020. jún. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a halállal csak a földi élet ér véget. Az ember szelleme tovább él, mivel a szellem halhatatlan. Az a nem mind1, hogy hol él tovább.

Menny van és pokol. Aki hisz Jézusban, befogadja Őt életébe, az újjászületik és nincs mitől tartania. Aki nem hisz elkárhozik. Ez a 2 lehetőség van.

Viszont a jó hír, hogy amíg él az ember, addig bármikor megtérhet, utána nincs visszaút

2020. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is igazad van, felesleges a haláltól félni, úgysem tudjuk megúszni. Ettől függetlenül szerintem a félelem általában nem egy racionális dolog. Ritka, hogy az ember logikusan meg tudja győzni magát, hogy ne féljen.

Én félek a haláltól - de minden más ismeretlen dologtól is.

2021. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem a haláltol félek,és nem is attol, hogy nem éltem,hanem attol hogy utána mi lesz. Xarabb mint most? Vagy jobb?

Ez a félelmetes,hogy utána mi van. Az alagutig sokan eljutottak van aki tovább is de 2-3 napos "turista beszámolók" nincsenek.

2021. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek. Az a legfontosabb hogy éltél-e, tele volt e érzelmekkel az életed, izgalmas volt-e, saját értékeid alapján élted az életed vagy nem. Hiába éltél 80 évet ha retek sz*r volt. Elég az életből 1 év is ha olyan mintha egy film
2021. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!