Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ő lenne az igazi?

Ő lenne az igazi?

Figyelt kérdés
Roviden. Jo par eve ismerem (5) par ev kulonbseg van köztünk. Szamomra első látásra szerelem volt, számára max. vonzalom. Azóta melyult a kapcsolatunk, volt köztünk légyott is az évek alatt, de a végén maradtunk a baratsagnal. Azota mar mindkettonknek volt tobb kapcsolata is, de vége lett mindig. Jelenleg is mind2en kapcsolatban vagyunk, én meg is úgy erzem h nala jobb nem lesz sosem, es nem tudom massal elkepzelni a jovomet, de jelenleg a mostani parom irant erzek szerelmet. Ő egyszer megmondta h csak baratsag,de en nem ezt latom rajta. Ha racionálisan gondolkozok, akkor ugy erzem hogy o az egyetlen biztos ember az eletemben es minden mas kapcsolatombol hiányzott valami (annak ellenére hogy vele sosem voltam kapcsolatban)ilyenkor valaki meg tudja magyarazni hogy ez mi? ha valaki tényleg tud segíteni akkor bovebben mesélek neki privibe. 21/L
2020. ápr. 2. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy csak egy erős barátság a részéről. Részedről lehet több, de nincs értelme olyan iránt fenntartani ilyen érzéseket, aki ezt sosem viszonozza.
2020. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ő az igazi a kölcsönösség hiánya miatt. Megértem, hogy rosszul esik, de kár magadat hitegetni. Ha egy férfi azt mondja, hogy csak barátság, akkor azt úgyis gondolja. Magyarán biztosan nem akar kapcsolatot veled. Az, hogy máshogy látod, na az szórakozás része az ő szemszögéből.
2020. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!