Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják ribizlinek azt...

Miért tartják ribizlinek azt a nőt, aki nem tud egy férfi mellett lehorgonyozni, miközben ugyanez férfiben mennyire menőnek számít?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 18:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
19%
Istenem.Mert létezik olyan hogy erkölcs.Mi férfiak szeretjük azt ami tiszta. F/44
2020. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Barnabas333 ***** válasza:
25%
Én nem tartom menőnek, utálom és irigyelem a férfiak 5százalékát akik nagyon jóképűek és forgatják a nők nagyon nagy részét. Miattuk panaszkodik itt mindenki, persze nem tehetnék meg ha a nőkben több logika lenne, meg nem az a gén, hogy csak a legjobbal párosodjon. Egyébként meg a férfiban meg olyan gén van, hogy minél több nőtől legyen utódja, tehát a biológia is megmagyarázza a kérdésed.
2020. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
20%
Azért ribizli az olyan nő mert komolytalan es hűtlen. Ha valakivel összejövök az azt jelenti szeretem es mig vele vagyok addig szeretem és ez idő alatt nincs félrekacsingatás se semmi. De aki benne van egy kapcsolatba es félrekef**él vagy félrekacsingat az nem szereti azt akivel együtt van, igy egy széditő ribizli. Ugy hogy azzonnal lépj ki a kapcsokatbol és e tedd tönkre a másikat mert te egy senkiházi vagy es lelketlen.
2020. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
50%

Én is biológiai okot látok a háttérben: fajfenntartás szempontjából az a jó, ha a hím sok nősténnyel párosodik, mert így lesz sok utód. A nőstények viszont jellemzően csak egy hímet szoktak magukhoz engedni.

Persze, az embernél ez nyilván nem tudatos, de ez (is) lehet a kettős mérce forrása.

2020. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
76%

Azert az allatoknal jellemzoen egy nosteny is tobb him utodjait szuli meg, nyilvan egyszerre csak egytol... de most melyik fajhoz akarjuk magunkat hasonlitani? :D A macska dug osszevissza mindegyikkel, kutyak detto, a majmokat pl pont nem tudom, egyes madarfajoknal meg eletre valasztanak part, MINDKETTO, a him es a nosteny is.

Valojaban igen keves olyan allat van, ahol a him dug ossze-vissza, de a nosteny meg csak azzal az egyel egesz elete soran. A legjellemzobb az, hogy mindket nemu allat ossze-vissza parzik.

2020. ápr. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

# 11 Ne Istenemezzél itt nekem, bakker! :D És ha mi nők is szeretnénk, ha a pasink farkán nem kotlott volna előttünk már fél Európa?


Na meg, szeretitek ami tiszta. Igen, ezért vagytok képesek akármilyen szutyok luvnyát megdugni, aki csak szétteszi a lábát, igaz? Persze, nem minden pasi ilyen, de akikre a kérdésemben utaltam, pont ilyenek.

2020. ápr. 4. 07:03
 17/35 A kérdező kommentje:
# 13 Remélem nekifutásból vagy ennyire hülye! Hol esett itt szó megcsalásról?
2020. ápr. 4. 07:05
 18/35 anonim ***** válasza:
31%

Aki az állatokhoz akar minket, EMBEREKET összehasonlítani, az az ember annyit is ér! Az állatok nem gondolkoznak, csökött agyuk van, végtelenül egyszerű módon élnek (kaja-baszás körforgás). Nem tudnak komplex módon gondolkodni. Nincs értelmi szintjük, nincs intelligenciájuk.

Sajnos sok emberre ugyanezek elmondhatók...

2020. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
27%
Az összes ribi az Állat módjára viselkedik...bocsánat az állatok külömbek.
2020. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

# 18 Állíts már magadon, te szánalmas nyomorult idióta! Tudod kit fogsz te krvázni! Hol az anyádba írtam, hogy magamról beszélek? Ha ez megnyugtat, én lassan 13 éve ugyanazzal a férfival élek, de nem ítélem el, ha valaki nő létére gyakran váltogatja a partnereit, vannak egyéjszakás kalandjai stb.

Ha téged megcsaltak, vagy csak nem marad meg melletted egy nő sem, akkor gondolkozz el nem azért van-e, mert nem vagy eléggé férfi!? Gyanítom, csak egy nyomorult ki patkány vagy, aki a kutyának nem kell a hülye természete miatt!

2020. ápr. 4. 11:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!