Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják ribizlinek azt...

Miért tartják ribizlinek azt a nőt, aki nem tud egy férfi mellett lehorgonyozni, miközben ugyanez férfiben mennyire menőnek számít?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 18:24
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
# 10-es, neked egy hatalmas pacsi! Teljesen egyetértek. Különösen kiemelném az utolsó mondatodat. A nőknek naná hogy könnyebb dolguk van ezen a téren, addig, amíg sok férfi állatias ösztöneiknek engedve az igényesség elé helyezi a "lyuk-lyuk, csak más a csomagolás" elvet. Arról ne is beszéljünk, hogy bizonyos nőket rbancnak tartanak, mégis az ilyenekre mered leginkább a farkuk... És itt megint hangsúlyoznám, NEM MINDEN FÉRFIRE igaz az állításom. Azoknak, akik magasabbra merték tenni a mércét, és nem elégednek meg akárkivel, minden tiszteletem.
2020. ápr. 4. 12:09
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
Kezdjük ott 10 es hogy a nők az igenytelenek. Mikor megy a gangbang meg kiallnak az utszélire meg egyeb oldalakon mutogatják hirdetik magukat. Kérdező sajnálom azt akivel együtt vagy. Már eleve a ribi hozzáállást védeni.már ez a termeszetes a ribi világban igy megkell védeni.
2020. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
# 23 Ha befizetlek most egy olasz nyaralásra jövő hétre, akkor elmész innen?
2020. ápr. 4. 12:33
 24/35 anonim ***** válasza:
26%
Azért egy mai nőhöz jó gyomor kell. 11-es voltam.
2020. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
24%
Benne vagyok! De csak akkor ha te nigériába mész saját költségre és küldesz nekem levelet milánóba😆
2020. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
# 27 Kisapám, még a poénjaid is szarok, így már mindent értek!
2020. ápr. 4. 12:38
 27/35 anonim ***** válasza:
26%
Hát a mai nők.. nem merem mar kinyalni mert hiaba mossa meg a sok kolbász amit benne hagy az kimosathatlan igy lerohad a fél pofám utanna ha kinyalom.
2020. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
# 29 Talán mert nem a legaljával kellene kezdened, erre gondoltál már? Vagy csak az jön össze, hmm?
2020. ápr. 4. 12:40
 29/35 anonim ***** válasza:
Inkább maradj hűséges! Nem hogy azt hirdetnék😆
2020. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nincs miből válogatni!
2020. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!