Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként mit válaszolhattam...

Nőként mit válaszolhattam volna egy ilyen undorító beszólásra?

Figyelt kérdés

Még a járvány időszak előtt történt, hogy a zebránál várakoztam. Zabtejet ittam, és kicsit kiömlött a földre. Mikor zöldre váltott a lámpa, és elindultak a járókelők egy huszonéves srác is jött a (gondolom) haverjával és beszólt, hogy "A ge*imet iszogassad". Persze meglepődtem és csak tovább sétáltam. Ti milyen frappáns dolgot mondtatok volna, hogy a következő ilyen esetnél kicsit visszavegyen az arcából?


25/N



2020. ápr. 7. 20:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyennek visszaszólsz, ő is válaszol, még trágárabbul és együtt röhög rajtad a bandájával együtt. Ne halld meg!
2020. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem szóltam volna semmit, csak hozzávágtam volna a zabtejet :D
2020. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
82%
"A zabtej xar, de még mindig jobb az ize."
2020. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Nem vagyok én az anyád.
2020. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Akkor ezek szerint nem is baj, hogy nem tudtam semmit mondani.
2020. ápr. 7. 21:07
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
"Ahhoz illene potensnek lenned is!"
2020. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
89%

Én nem is tudtam volna hirtelen mit mondani, de télleg talán nem is kell, mint írtam fentebb...

De azért rohadt "t*kön rúgósak ezek a frappáns válaszok, amiket itt írtatok! :-D Jókat nevettem! Kíváncsi lettem volna a képükre, ha ilyet kapnak!

2020. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek milyen céllal mondta ezt az illető?
2020. ápr. 7. 21:50
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad velük foglalkozni , egyre több az agreszív drogos alkoholista akik nincsenek maguknál ha visszaszólsz nekik nem tudhatod mit hoz ki belőlük , pont a múlt héten este halálra szúrtak egy fiatal srácot mert rászólt arra a f**ra hogy ne csesztesse a kutyáját mire az hátba szúrta mindez budapesten villamoson ennyit a közbiztonságról :-(
2020. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Hogy milyen célból mondta ezt neked?

"Megbotránkozott" azon, hogy kilöttyent az itókád. Ilyennek aztán nincs más szókincse, csak az, amit mondott.

Azt észre sem veszi, hogy ő sokkal jobban szennyezi az utcát azzal, hogy eldobja a csikket, sörös dobozt, üveget... Azt hiszi, neki szabad, hiszen demokrácia van.

2020. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!