Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként mit válaszolhattam...

Nőként mit válaszolhattam volna egy ilyen undorító beszólásra?

Figyelt kérdés

Még a járvány időszak előtt történt, hogy a zebránál várakoztam. Zabtejet ittam, és kicsit kiömlött a földre. Mikor zöldre váltott a lámpa, és elindultak a járókelők egy huszonéves srác is jött a (gondolom) haverjával és beszólt, hogy "A ge*imet iszogassad". Persze meglepődtem és csak tovább sétáltam. Ti milyen frappáns dolgot mondtatok volna, hogy a következő ilyen esetnél kicsit visszavegyen az arcából?


25/N



2020. ápr. 7. 20:31
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
75%

Elnézést, hogy nem közvetlenül a kérdéshez kapcsolódik, - hanem a szurkáláshoz! Az egészben az a felháborító, hogy

A. A késelés nem volt arányban a kutyatulajdonos szándékának kinyilvánításával.

B. Visszaesőket fogtak el a rendőrök.

C. Akárhogy is lesz a folytatás, borítékolható, hogy kevesebbet fognak ülni, - ha egyáltalán börtönbe kerülnek - a tettesek, mint az, aki ellop egy családi tejfölt a sarki CBA-ból!

D. Ha kapnak is büntetést, jó magaviselettel tizedelik a büntetés idejét és ott folytatnak mindent a szabadulást követően ezek a jótét lelkek, ahol abbahagyták.


Na EZ a nem mindegy!

2020. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom c-k voltak, örülj ha nem erőszakoltak meg, srácot azért ölték meg a villamoson mert nem engedte fogdosni a kutyáját..
2020. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
86%
21 es , reménykedjünk hogy egy normális biró már ha van ilyen magyarországon , fogja tárgyalni az ügyet és minél több évet kap , bár azt is hozzá kell tenni hogy ezeknek a börtön csak wellnes gyúr jókat zabál mindezt ingyen az állam pénzén
2020. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Olvastam a történetet, borzasztó :(


Én is Pesten lakom, és egyszerűen felfoghatatlan, hogy ilyen történhet egy tömegközlekedési eszközön.

2020. ápr. 7. 23:09
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Normális bíró? Hiába, ha nincsenek normális törvények.
2020. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
72%

Énszerintem "rideg lecarása" az egész dolognak; mintha nem is hallottál volna, semmit , úgy mész tovább; de még oda se kell fordulni, bár nemtom, talán azért lehet , hogy jobb, ha mégis odafordulsz, de nem tudom.

Szerintem erre nemigazán lehet semmit; és különben is, hát ne szerezd meg neki azt az örömöt, hogy "magadra veszed"-vagy mi -az ő beszólását. Hagyd teljesen figyelmen kívül; szerintem nem volt méltó rá , hogy figyelmet szentelj neki meg ennek a buta mondatának.

2020. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
28%

Pont attól érzi magát valakinek, ha nem mernek neki visszaszólni. Így azt látja, hogy meg tud félemlíteni vagy legalábbis zavarba hoz, megaláz téged. És a késelések is azért történnek, mert a kretén emberek egyre inkább azt érzik, hogy bármit megtehetnek, mindenki be van tojva tőlük és senki se segít a másikon.


Ilyen szövegre minimum egy beintés járt volna neki.

2020. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
74%

Egy olyan országban szeretnék élni ahol ezért börtön járna, mondjuk egy szibériai hólapátolás. Nem tudom hogyan jön valaki ahhoz, hogy beszóljon ilyen ocsmányat, főleg egy nönek, az még súlyosbító is lenne, az lenne a szép. Fél év nevelési céllal, ha meg nem tanul belőle következő 5 év lenne garázdaság vagy lopás alap hangon 6 év.


Persze csak vizionálok. Annak kell örülni , hogy nem fogdostak meg, ezek a retkek bármit megtehetnek. Dél-Afrika eleven példa, ott ha fehér a sértett le se sajnálják, volt az a futó srác (nem jut eszembe a neve) megölte elvileg a nőjét (fehér pár) a többség ( négerek) élőbe nézték az ítéletet megállt számukra a búrüldözés (munka) és táncoltak a ítélet hallatán, mert egy fehér ment sok időre börtönbe. Ha itt táncoltál volna amikor Péntek Lászlót (pécsi gyilkos) elítélik, az Ammnesty internacional meg a Helsinki bizottság emberei konkrétan náci bűnöket rádfogva hurcoltak volna meg.

Be kell látni bizonyos dolgokat.. ez van.

2020. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer amúgy is ideges voltam amikor megtalalt egy hasonló, és valami olyat mondtam, hogy "anyád nem állt reggel kötélnek, vagy mi?" de amúgy tényleg jobb annyiban hagyni.

Aki ennyire primitív, azzal nem érdemes beszólogató versenyt rendezni.

2020. ápr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Sunshinedoll ***** válasza:
44%

Vagy semmit.

Vagy leöntöd zabtejjel.

Vagy utána mész és megkérdezed tőle, hogy hová menjetek fel, mostazonnal tegyen magáévá, milyen jó a-segge és reméled, nem lógnak a golyói túl mélyre. - az ilyeneknek csak a pofája nagy, csak nézett volna, hogy ilyet válaszoltál vissza.

2020. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!