Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként mit válaszolhattam...

Nőként mit válaszolhattam volna egy ilyen undorító beszólásra?

Figyelt kérdés

Még a járvány időszak előtt történt, hogy a zebránál várakoztam. Zabtejet ittam, és kicsit kiömlött a földre. Mikor zöldre váltott a lámpa, és elindultak a járókelők egy huszonéves srác is jött a (gondolom) haverjával és beszólt, hogy "A ge*imet iszogassad". Persze meglepődtem és csak tovább sétáltam. Ti milyen frappáns dolgot mondtatok volna, hogy a következő ilyen esetnél kicsit visszavegyen az arcából?


25/N



2020. ápr. 7. 20:31
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%
Eszetekbe ne jusson olyat mondani a vadaknak, hogy "tegyen magáévá" nem szabad megalázkodni, legyen tartásod. (Persze ha volt már valaki ilyennel kapcsolatba akkor mindegy, természetesen, csak vannak normális emberek akik ezeket ki nem állhatják és még egy menetet sem akarnak velük).
2020. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért szólt be, mert a kis takony ettől érzi magát nagymenőnek.


Ha visszaszólsz, azzal csak az olajat öntöd a tűzre - ezeknek lételeme a kötözködés, és így "indoka" is lesz a durvább, obszcénebb beszólásokhoz. Sajnos bármit mondasz, nem fogja elszégyellni magát.


(pedig milyen jó lenne, ha működne :D Mondjuk ránéznék a gatyájára ott elöl, aztán összeszűkíteném a szemem - mintha valami apró, alig látható dolgot vizslatnék - aztán közölném, hogy "mégis honnan?")

2020. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, de ez legalább élvezhető.
2020. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért szólt be, mert eddig tart az értelmi szintje. Ezek az IQ negatív suttyók az életben semmit nem tudnak felmutatni, semmire nem képesek, hát valahogy nekik is ki kell tűnni, mutatni hogy mekkora faxacsávók már. És hát ennyi maradt a nyomorultnak, hogy trágár ocsmányságokat köpköd, a többi egy bitestől meg megkapja az elismerést.

Nem vagytok közel sem egy szinten, így totál fölösleges vitába szállni, vagy visszaszólni, mert ha peched van még neked is megy.

2020. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem itt egy csomóan férfi létükre javasolgatják, hogy tűrj el mindent a bunkóknak, mert különben hűha... Voltam ilyen szituban párszor, mivel kb 17 éve tömegközlekedéssel járok. Persze legtöbbször férfi kötött. Az egyik szerintem drogos volt, tehát ha hagyom,hogy mindenféle trágárságot kiabáljon rám meg a képembe másszon, akkor se szállt volna le rólam. Inkább félre löktem őt, segítséget kértem a sofőrtöl, ő meg hívta a rendőrséget. Ha nyugodtan ülök és várom, hogy jaj, majd úgyis elmegy, lehet én is kórházban végzem, mert már lendítette a karját, hogy megüssön. Én egy vékony nő vagyok, ez meg egy nagydarab, izmos férfi volt, szóval én húztam volna a rövidebbet, ha hagyom magam vagy azt várom, hogy majd valaki segít. Azt felejtsd el, senkit nem érdekel a bajod.


Amúgy a gyks férfiak kicsit se bírják a nőket, tehát nekik nem telik semmibe pofázni itt, hogy tűrj el mindent. Nem velük történik, a "szemét" nőkért meg nem kár, még valahol örülnek is neki. Vagy szimplán le se ejtik. Viszont ha nem akarsz rosszul járni, szerintem vannak olyan esetek, amikor jobb, ha nem hagyod magad.

2020. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

#35, a szituációt kellett annyiba hagyni, ha folyamatosan zaklat akkor meg persze, hogy kell cselekedni, de nem verbálisan, elfutsz vagy mint írtad is.

Legjobb, szerezz be egy gázspray-t.

2020. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írtam, hogy ignorálni kell. A drogos más, annak azt is mondhatod, hogy aprajafalva, nem fog fel semmit.


A férfiak pont azért szólnak be, hogy reagálj. És ha reagálsz, megvan a párbeszéd. Az ilyenre nem kell figyelni, mintha nem is létezne. Ha reagálok, vagy meghunyászkodik, vagy agresszív lesz. Én nem kockáztatok.

2020. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Nem írtam, de mindenkinek egyértelmű volt, hogy nem épp a legértelmesebb kinézete volt a beszólogatónak és a társának...


Úgyhogy az értelmi szintjükből kiindulva még ha eszembe is jutott volna egy frappáns visszaszólás, nem fogták volna fel valószínűleg.


Még 19 éves koromban a metrón szoknyában utaztam gólyabálra, és egy kb 30 éves ember elkezdte simogatni a combomat, én meg lefagytam és arrébb se tudtam menni. Persze mások is voltak ott, látták és senki nem segített. :(


Nem tudom mi van itt Pesten, valószínűleg nem csak itt, de ez elkeserítő.

2020. ápr. 8. 14:16
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Gázspray? Abból messze nem csak az kap, akire fújod. És még te kerülsz bajba, ha valami kárt okozol a támadóban.


Amúgy nem mindenkinek azért szólnak be a férfiak, hogy kiprovokálják a beszélgetést. A nagy része csak menőzés, zavarba hozás, hogy utána jót röhögjenek rajtad a haverokkal. Ezért szoktak inkább nőkbe meg gyerekekbe, idősebb emberekbe belekötni, mert tőlük nem kell tartani, ők ugye a "gyengék". Érdekes, bedrogozva is van annyi esze, hogy ne a két méter magas izomagyúval balhézzon.


A konkrét szitura visszatérve, ez a szokásos jót röhögünk a haverokkal eset volt. Ilyenkor a legtöbb nő nemhogy nem szól vissza frappánsat, de még ő jön zavarba, érzi magát kellemetlenül, pirul el, szalad el stb. Ezek meg ezt élvezik, ennyi.

2020. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

"Még 19 éves koromban a metrón szoknyában utaztam gólyabálra, és egy kb 30 éves ember elkezdte simogatni a combomat, én meg lefagytam és arrébb se tudtam menni. Persze mások is voltak ott, látták és senki nem segített. :("


Én 12 éves voltam, tél volt, vastag nadrágban csinálta ezt egy bácsi velem. Szemben meg két idősebb nő röhögött ezen.

2020. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!