Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook nélkül lehet élni?

Facebook nélkül lehet élni?

Figyelt kérdés

Gondolkodom azon, hogy letöröljem magamat minden közösségi oldalról (Facebook, Instagram)...


Szerintetek nem fog hiányozni? Csak úgy hogy tudok ismerkedni a későbbiekben? Jelenleg nincs párkapcsolatom, de ha ismerkedem valakivel akkor általában beszoktuk jelölni egymást facebookon, és ott beszélünk...


2020. ápr. 11. 10:44
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
2 hete deaktiváltam a Facebookot és az Instagramot. Nagyon rosszul használtam, szerintem lehet okosan is, de én csak rosszul éreztem magam tőle. Az első pár napban volt furcsa, hogy nincs ott a telefonomon az app, meg hianyzott a rutin, hogy oda kattintok. Aztán megszoktam és egyáltalán nem hiányzik :) Nekem sincs párom, de nem ezen nem aggódok, hiszen a Messengerem megmaradt, társkeresőzni lehet Facebook profil nélkül is. Néha volt olyan, hogy a közösségi oldalon írtak rám fiúk ismerkedési célból, így ez most kiesik, bár összesen egyszer találkoztam olyannal, aki Facen írt rám. De sokkal nyugodtabb a lelkem, hogy nem futok bele nekem abszolút ártó posztokba és hogy engem sem keresnek meg olyanok, akiket nem akarok. :)
2020. ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne töröld le magad!

Hogy lehet facebook nélkül élni?

Igen,de nem érdemes!

Igaz nekem most törték fel a facemat sajna

2020. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, már miért ne lenne érdemes facebook nélkül élni? Épp az az egyik előnye, ha az ember törli magát, hogy nem kell azon aggódni, hogy mikor törik fel a fiókot.
2020. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!