Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordják társadalmunk...

Miért hordják társadalmunk idősebb tagjai úgy maszkot, hogy az nem takarja az orrukat?

Figyelt kérdés
Ha a maszk nem takarja az orrot akkor nincs semmi értelme hordani. Valaki azt mondta nekem idézem "maj' meg fulladok benne". Ennyire azért nem kellene kényesnek lenni, és biztosíthatok minden tiszteletre méltó nyugdíjast, hogy ha elkapja a koronavírust úgy fognak fuldokolni az intenzív köhögéstől, ahogy a maszktól biztosan sem, úgyhogy tessék normálisan hordani.

2020. ápr. 11. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Leírtad a választ: mert majd megfullad benne. Ne kérdezz olyat, amit tudsz!
2020. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szokatlan népviselet.
2020. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet benne levegőt venni, de a sima műtős maszk lecsúszik beszéd közben (hiába, nem erre tervezték). Én fiatalabbak között is láttam ezt.

Meg amikor gumikesztyűvel nyomkodják a telefont, amit később az arcukhoz tartanak (a maszk lehúzása után).

Sose hittem volna korábban, hogy oktató videókat kéne gyártani, hogy hogyan kell gumikesztyűt és maszkot hordani úgy, hogy valami értelme is legyen. Kevés emberen van, de azok közül még kevesebben csinálják jól.

2020. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Még az idő korlát bevezetése előtt, néni kiflit vett, lehuzta a maszkot, hogy megnyalja a gumikesztyűs ujját, hogy szétnyissa a zacskót a kiflinek.

Hát na.

2020. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Köszönjük, Emese, ön szerint M.O. összes nyugdíjasa biztosan ezt a kérdést bámulja éppen.
2020. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok is hordják így a maszkot. Egy szupermarket én dolgozom, sokféle nevetséges maszkviseléssel találkozok nap mint nap. Van akinek az orrára fel van húzva, de a szájára nem. A kollégák le-fel húzgálják a maszkot, a le azt jelenti, hogy a gumi a fülükön marad a maszk pedig a nyakukba tekeredve, aztán vissza az arcra, tiszta vagy nem annyira tiszta kézzel vagy kesztyűvel. A legjobb, amikor a vásárló kérdezni szeretne, és ehhez lehúzza a maszkot, aztán vissza, ezt mindig azzal a kézzel, amivel előtte összetapogatott mindent.
2020. ápr. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!