Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az idősebb cigányok is olyan...

Az idősebb cigányok is olyan kötekedősek mint a fiatalok?

Figyelt kérdés

Mert tudom, hogy 20 évesekig sok a kötekedő, de akik ennél idősebbek, felnőttek azok is ilyenek, csak bandákban járnak?


Belétek sokszor kötöttek, több fiatal vagy több idősebb?



2012. okt. 22. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pont a puják járnak legtöbbször bandákban.

Van, amelyik igen, van, amelyik nem.

Belém nem és én egy ideig gettóba jártam iskolába.

2012. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A fiatalokat jobban viszi a vére, de egyrészt azért ilyenek ők is, mert az idősebbektől is ezt tanulják. Nem csak egymást közt a fiatalok, mert az egy dolog, hanem családon belül is. Talán az idősebbek már "nyájasabbak", de ha arról van szó, ők is neked mennek, akármilyen apróságról bagatell dologról van szó.
2012. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
egyátalán nem kötekedősek, de mégis hogyan kéne viselkedniük, ha ekkora a rasszizmus? Taven baxtale!
2012. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó,mondjuk úgy kéne viselkedniük,hogy ne adjanak okot a rasszizmusra...

Egyébként az idősebbek talán nem annyira agresszívek.

2012. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Az öregek, akik még a szadesz előtt szocializálódtak, a kötelező munka idejében, teljesen normálisak. Ég is a fejük az új nemzedék miatt rendesen.
2012. okt. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Az idősek már nem olyan kötekedősek. Főleg azok, akik tudják, mi az a KMK.

A mostani generáció meg felnőtt úgy, hogy csak jogai vannak..de azokat nagyon ismeri..Kötelesség ? na azt a szót nem ismerik.

Harcolnak a jogaikért..ha kell, hanem.

2012. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Általában itt a lakótelepen mindig a 35-45 éves kancigányok nyerik a súlyemelő versenyt.De ők nem szoktak kötekedni.csak nőket erőszakolnak meg,és visznek ki az országbólprostitúcióra kényszerítve,meg rabolnak...sajnos az egyik barátnőmnek is ilyen az apja(bár már letagadja,és undorodik tőle...na de ő szokott nagyon cifra dolgokat mesélni.)
2012. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na utolsó érdekelne miket mesélt a barátnőd. amúgy nem meglepő, hogy ők nyerik a súlyemelést, mert valahogy rohadt erő bír bennük lakozni..
2012. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszólogatni szoktak. Ma kint állt vagy 20 cigány egy suli előtt. Átmentem a túloldalra, mert tudtam hogy ha ott elmegyek, az egyik belém fog kötni. A túloldalt csak két csaj ült, de az egyik csak hozzámszólt.


Nem értettem mint mond, visszakérdeztem, hogy tessék? Erre azt mondja: Leszbikus és tetszel neki. -> majd mutogat a barátnőjére, aki meg ott mosolyog rám.

Hát erre csak annyit mondtam: Aha, az jó.


Voltak vagy 18 éves csajok és mégis mint az óvoda. Nem bírják befogni. Minden járókelőnek be kell szólni valamit. Nem bírják kihagyni.


De már régebben is sokszor szóltak be nekem hülyeségeket, nem ők, hanem mindig mások. Cigány srác is nemegyszer volt, hogy megállított hogy járjak vele, vagy hogy adjak cigit.


Egyszer volt egy olyan eset, hogy egy idősebb cigány pasi követett este az utcán, majd utolért és elkezdett rángatni, hogy menjek el vele. Mivel nem voltam hajlandó, gyomron vágott. Aztán kitéptem a kezem és elfutottam.

Berohantam 2 sarokkal arrébb az éjjelnappaliba és szóltam az eladónak, hogy hívjon rendőrt, mert van egy kis gond. Nem merek hazamenni és a gyomrom is fáj. Hívott is rendőröket, de utána nem találtuk meg a fazont. Mentünk egy kört velük, aztán hazakísértek.

2012. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szörnyülködve olvasom ezeket az élménybeszámolókat, probléma itt is a tudatlanság jelenti.Tisztelet a kivételnek. De ez hosszú sztori.

Idősebb korúak viszonylag nem kötekedősebb osztály.

Fiatalabbak már igen, mivel megy a "MENŐZÉS" köreikben, és emiatt elég hajlamosak az ilyesfajta megnyilvánulásra.

2012. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!