Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit gondoltok?

Miért van ez? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Húsvèt alkalmából akartam adni csokit az egyik barátnőmnek, de nem fogadta el, pedig már megvettem neki. Egy kicsi nyusziról volt szó, ami csokiból készült. Én ezen meglepődtem, hogy így viselkedett. A másik barátnőm is mindig kedves velem, bár nem vagyunk egy korosztály, de nagyon kedvelem őt.Azt mondja, hogy aranyos, kedves csajszi vagyok. Mikor akartam kedveskedni neki, korábbi dolog miatt, megsèrtődött rajta. A barátok tènyleg ennyire önzetlenek?
2020. ápr. 13. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a barátok önzetlenek. Bár manapság ritka, szóval szerencsés vagy, hogy ilyen barátaid vannak.
2020. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok.
2020. ápr. 13. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fogyókúrázik, esetleg valamilyen edzése van? Akkor sem ehet csokit, ugyanis akkor szigorú étrend van.
2020. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban mi az önzetlenség, ha nem fogad el tőled egy ajándékot??
2020. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem férfiak szoktak kapni ilyenkor nyuszitojást, és társait? Ennyire megváltozott a világ?
2020. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem jár egyik se edzésre. A főnökasszonytól is kaptam kis nyuszit, nagyon aranyos volt tőle. :)Mindig nagyon rendes ő is velem.
2020. ápr. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!