Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok még ezt a...

Ti nem unjátok még ezt a folyamatos stayhome-ozást, maradjotthonozást a sok fotelharcostól?

Figyelt kérdés

A csapból is ez folyik, szerintem nincs ma már ember, aki ne tudná, hogy jelenleg ez a javaslat. Ennek ellenére előszeretettel osztogatnak mindenkit a közösségi médián és ítélkeznek bőszen bizonygatva az erkölcsi felsőbbrendűségüket ezek az emberek.


Őszintén, ki az, aki el akar menni valahova, és majd azért nem fog, mert az instajuli kiposztolta, hogy stay home? Aki otthon akar maradni, az amúgy is otthon marad, aki meg el akar menni, vagy el kell mennie otthonról valahova, az akkor is el fog menni, ha a juli orrba-szájba osztogatja, hogy #maradjotthon.


Csak szerintem szánalmas már ez a képmutatás olyan emberektől, akik lefotózzák az autópályát, hogy mennyi autó van, meg hogy mennyi sok ember van a boltban, miközben ő is ott van?

Fodrászok, akik nyitva vannak, csak otthon fogadják a vendégeiket szintén büszkén hirdetik, hogy ők otthon vannak, heh? :D


Múltkor elmentem az erdőbe futni és rámírt az ismerősöm, hogy miért nem bírom ki most, miközben a hosszúhétvégén kirándulni ment a családdal és még ki is posztolta?


Ti nem unjátok még ezt az egészet? Mik a tapasztalatok?



2020. ápr. 16. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

"Valahogy a profi sportolók online felületein azt látom, hogy nekik megy és beválik." - a párom profi sportoló, mint írtam, de szerintem neked van valami frusztrációd a kondisokkal kapcsolatban.

Egyébként a profi sportolók, akik szerinted otthon is ugyanúgy megoldják, mindig ott vannak a teremben, és az, hogy kiposztolják a karanténedzéseiket, nem jelenti azt, hogy működik nekik és jó, csak hogy egyelőre nincs más lehetőségük.

2020. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
0%

#61

Akkor tőled is kérdezem: pontosan hol írtam, hogy "ugyanúgy" megoldják? Azt írtam, átmenetileg. :)

2020. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
54%
"nekik megy és beválik" - ezt írtad. Én meg azt mondom, nem válik be, mert szrt nem ér. Ha sokkal nagyobb terheléshez vagy szokva vagy speciális gépekhez, otthon pár kézisúlyzóval nem fog "beválni" az edzés. Szóval ez az "otthon is ugyanúgy lehet sportolni", ez egy nagy hülyeség, és ezt te írtad. Peace.
2020. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
0%
xd
2021. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!