Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok embert...

Miért van az, hogy sok embert nem zavar, hogy büdös lesz a fokhagymától?

Figyelt kérdés

Vannak emberek, akik akár naponta esznek fokhagymát vagy hagymát. Nem érzik kínosnak, hogy nem lehet elviselni őket a buszon, vagy nem szívesen vannak mások a közelükben suliban/munkában? Szerintem bunkóság ennek kitenni a többi embert, és az a pár percnyi élvezet sem éri meg, hogy aztán undorodjon tőlük a környezetük.


Ebben a videóban arról beszél a lány, hogy mindennap eszik hummuszt (aminek az alapja a fokhagyma):

[link]

Ez a lány is rendszeresen fokhagymát eszik, itt pl. közvetlen egy meeting előtt:

[link]

Őket pl. hogyhogy nem zavarja, hogy büdösek?


2020. ápr. 17. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Mert majd pont idegeneknek fognak megfelelni

Komolyan már azt is meg akarnád szabni hogy mit ehetnek egyes emberek? -.-

2020. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Ők olyanok, te meg ilyen. Nem zavarja őket. Találkoztam olyannal is,aki frissen ette, fogat nem mosott..
2020. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük. Derítsd ki elérhetőségüket és kérdezd meg.
2020. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Leszarom az embereket a buszon, dugjanak tampont az orrukba.
2020. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, én például kérdeztem már embereket, és egybehangzóan azt mondták, hogy nincs semmi hagymaszagom, miután fokhagymát ettem.


Amúgy a hummusznak miért lenne fokhagyma az alapja? A hummusz csicseriborsókrém lényegében. Fűszerként rakható bele akár fokhagyma is.

2020. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Életemben nem láttam, hogy a buszon valaki hagymát evett vagy hagyma szaga lett volna. Nincs annak olyan intenzív bukéja. Ja, és én is szeretem a lila hagymát. 😀
2020. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

A humusznak tenyleg nincs rossz szaga.

Amugy veled vagyok kerdezo, en is gyulolom a hagymaszagot.. borzalom.

2020. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

A fokhagyma tényleg nagyon büdös, még a kapszula is hosszabb távon. A bőrön át is érzik, aki azt mondja, hogy nem érzi, az hazudik, vagy nincs szaglása.

Én még a világból is kimenekülök, ha érzem. Főzéshez sokszor használok, de töményen, nyersen fogyasztva teljesen más.

2020. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

#8

Annyira imádom az ilyet. "Aki nem ugyanazt mondja amit én, az hazudik!" :D

Ennyi erővel szerintem a fokhagyma szaga nem erős és pláne nem zavaró, aki mást mond az hazudik.

¯\_(ツ)_/¯

2020. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van 9-es, talált, süllyedt. :D Csak abból gondolom, másokat is zavarhat, mert éppen mostanában történt, hogy az egyik munkatársamnak meeting után szólt a főnök, hogy csináljon magával valamit, mert mindenki ájuldozik napok óta mellette a fokhagymaszagtól. Pedig még maszk is van rajtunk. Ő is kapszulát szed.
2020. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!