Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják a Peep fanok...

Miért utálják a Peep fanok Gus barátnői nagyrészét?

Figyelt kérdés
Csak most ismertem meg Peepet de már hallottam róla hogy nem kedvelik a Peep fanok a barátnőit. Itt most gondoltam Layla-ra és Arzaylea-ra. Na és miért szeretik annyira Emma-t?
2020. ápr. 18. 17:06
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nézd meg az Everybodys Everythinget,ez egy film ami Peep életéről szól,amiben Layla és Emma is ad interjút.Emmát azért szeretik annyian mivel ő volt az “egyetlen igazi” barátnője Gusnak,ő volt az egyetlen aki jól bánt vele és igazán szerette stb. Pályát azért utálják mert elég toxic,sokszor megcsalta Peepet,szerintem nem is foglalkozott vele igazán,egy interjúban ami Gus halála után készült,mikor rá kérdeztek hogy milyen volt Peepel járni vagy ilyesmi nem tudom pontosan,úgy csinált mintha azt se tudná ki az a Lil Peep.Arzeylearól annyira sok mindent nem tudok,de ha jól tudom Peep halálából akar meggazdagodni,mivel Peep merchet árul vagy ilyesmi.
2020. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*Laylat bocsi xd
2020. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!^^
2020. ápr. 21. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!