Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesen volt az első...

Hány évesen volt az első berúgásotok és milyen volt?

Figyelt kérdés
Konkrét sztorikra gondolok.
2020. ápr. 19. 01:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most március elején történt szóval még friss a dolog. Ugye még volt suli akkor és ilyen osztálykirándulás szerűségen voltunk. És ott a szálláson ittunk egy picit. És hát úgy gondoltam hogy nem mindig kell tartani a mértéket. Úgyhogy többet ittam a kelleténél. Fura volt mert a gátlásaim eltűntek, kimondtam amit gondoltam de azért még mindig maradtam az a kedves srác aki jófej mindenkivel. Nem is ittam annyira le magam, szóval tudtam hol vagyok meg nagyjából ment a beszéd is. Igazából nem volt rossz de nem hiszem hogy sokszor fogom csinálni. Jobban szeretek tiszta fejjel gondolkodni és cselekedni. 16/F
2020. ápr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Kb 15,5-16 lehettem, mikor az 1. Olyan igazan nagyon nagyon durva berugasom megtortent. Egy videki kocsmaba mentunk haverokkal, akikkel addig ittunk, amig kb negykezlab nem kozlekedtunk :D regi szep emlekek! 😅😂
2020. ápr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

3 éve történt sítáborban.

Akkor jöttem rá, hogy az első öt litert egész jól bírom, bár a hatodik után a többiek épségének a megőrzése érdekében leálltam mert már elkezdtem kötekedni.

2020. ápr. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első sírós, képszakadásos berúgás 22 évesen történt. Egészen addig nem is gondoltam, h alkohol hatással lehet rám. 2 liter bor és egy szakítás váltotta ki egyébként a durva részt. Előtte csak röhögtem meg belassultam.
2020. ápr. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

#3:

Legalább ne egy Bud Spencer-Terence Hill filmből lopnád a szöveget, marha.

2020. ápr. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
#5 3-as vagyok. Nem tudom, hogy honnan van eredetileg, ez ilyen régebbről ismert szöveg számomra. Az biztos, hogy nem a filmből szedtem mert egy darab Bud Spencer - Terence Hill filmet se láttam még. Nyilván valaki mesélte, én meg megtanultam, de nem értettem sose miért probléma az egyes embereknek, hogy valaki elsüt egy (ezek szerint) ismert poént. Ha ide illő akkor miért probléma?
2020. ápr. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
14 voltam. Detox lett a nóta vége. Házi bor és pálinka. Cimbora fejjel leugrott egy szikla oromról. Két hét kóma. Azt se tudtam hol vagyok csak hallottam hogy jönnek a mentők. Próbáltam elmenni, de mindíg elestem. Utána ájulás, fekve hányás és egy kecske lerágta a hányásos hajam. Fél oldalasan. Pont akkor növesztettem. Következő kép, hogy otthon kelek, fater kihozott a detoxból, ő mentő tiszt volt. Azt hittem álmodtam, utána fordult a belem, hánytam a kádba és belenéztem a tükörbe. Egyik oldalt vállig ért a hajam, másik oldalt a fülemig. Utána kaptam szegény anyumtól, de nem volt vészes, igaza volt.
2020. ápr. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen osztálykiránduláson Napóleon konyaktól rúgtam be először. Ez volt az utolso kirándulás az osztályommal, ballagás után, szóval mindenkinek ez az utolsó emléke rólam... Egyébként egy csendes visszafogott lányként ismertek egészen addig ameddig a piától nem kezdtem el rúdtáncolni az emeletes ágyaknál. képszakadás. megtalált az osztályfőnököm aki persze látta hogy matt részeg vagyok. leültetett a tábor tűzhöz egy szelet kenyérrel ameddig kérdőre vonta az osztálytársaimat, hogy mit tettek velem. reggel arra ébredtem az ágyban, hogy cipőben fekszem, várat építettek rám székekből, kukából meg mindent amit találtak

reggel felhívtam anyámat hogy jöjjön értem mert rosszul vagyok, de persze oszályfőnököm elmondta neki mi történt

24/L

2020. ápr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
16 évesen. Olyat hánytam 🤣🤣🤣 Sok volt a bor... Telehanytam az ágyat.. 25N
2020. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyetertek a 3-adik hozzaszolo 6-odik magyarazataval. Nonszensz hogy ezert 0%-ra pontozva lett! Mi ez a ratyi szar humortalan oldal csupa idiotakkal?
2020. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!