Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen esélyekkel...

Szerintetek milyen esélyekkel indulnék az apakomplexusok olimpiai számában?

Figyelt kérdés
Az apám hanyagolt egész eddigi életemben, 18 éves koromban itt is hagyott minket, az egyik nagypapám az ország másik végében él mióta megszülettem, a másik pedig meghalt mikor 12 voltam. Az egyetlen fiú és felnőtt unokatesóm pedig egy bunkó barom. Szerintem egy bronzéremben azért reménykedhetnék.

2020. ápr. 19. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Túl keveset tudunk rólad és a vagyaidról
2020. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg felejtsd el ezt a hülyeséget, hogy ez egy verseny, és ne gyere idegenekkel sajnáltatni magad. Tegyél azért hogy megváltozzál és ne a múltbeli sérelmeid irányítsák az életed.
2020. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Két apám volt, egyik se szeretett, soha nem voltak kedvesek, nem mondták, hogy büszkék rám. Az egyik nagyapám meghalt 2 éves koromban, a másikkal sosem tartottunk kapcsolatot.

Csak olyan pasikra izgulok fel, akik apukák és lelkesen beszélnek a családjuk róla és a gyerekekről, de nem teszek tönkre kapcsolatokat, szóval nem kezdek velük.

Elvált 40es 50es de volt már 60as pasi is, akikkel szexelek, de ők nem akarnak újra kapcsolatot.

Egyszer leszoptam egy 70 éves pasast, nem is állt fel neki már.

Az egyik pasi szex közben azt lihegte a fülembe, hogy apuci nagyon szeret kislányom és fuldokolva bőgtem, amíg kurt.

2020. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lol második mi a fene bajod van neked
2020. ápr. 19. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as lehet provokatív a kérdés: meg tudod fogalmazni, miért bőgtél?
2020. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 nem igazán. Olyasmi volt, mint mikor olyan fájdalmat érzel fizikailag, hogy bekönnyezik a szemed akaratod ellenére.
2020. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem bunkóságból mondom, de 3mas ez most itt az én sajnáltatásra szentelt külön kis birodalmam (ahogy már 2es is megfogalmazta), úgyogy bitch getoutta here
2020. ápr. 19. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetértek a másodikkal, mi értelme van a kérdésednek?
2020. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!