Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önbizalom-hiányos emberek!...

Önbizalom-hiányos emberek! Nektek mi változott az első szexuális élményeteket követően?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy akik önbizalomhiányban vagy hasonlóban szenvedtek, visszahúzódóak voltak, nem voltak megelégedve magukkal, azoknál változott-e valami, és ha igen mi, azután miután átélték életük első komoly szexuális élményét egy másik emberrel. Nyitottabbak, magabiztosabbak lettetek? Vagy maradt minden a régiben?

2020. ápr. 19. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Én személy szerint sokkal nyitottabb lettem es sokkal másként ítéltem meg magam is. Elotte el se tudtam volna képzelni hogy valaha en pasinak képes leszek megmutatni a testem. Aztan azota (sajnos) mar 10+nak is megtettem. Nehéz bele rázodni aztan minden változik

21/L

2020. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Megjott az onbizalmam, mert egy nyaralason valami csoda folytan 3 orulten gyonyoru csajt meghuztam :D utana megjott az onbizalmam, es egy ideig nagyon jol ment a csajozas.


Most az utobbi idoben megint csokkent kicsit az onbizalmam...

2020. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
21 évesen 10+ pasi... Hova fajul a világ :(
2020. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Pozitív hatása volt. Azóta is együtt vagyunk párommal, csak úgy virágzok belül, de szerintem külsőleg is látszik az aurámon, hogy változtam. :) Már csak az, hogy minden nap elmondja, hogy mennyire szeret, tetszem neki, szép és vonzó vagyok, ez már felér egy "terápiával" az önbizalmam javításra. Amióta meg közösen edzünk, azóta meg csak egyre jobban érzem magam a bőrömben.
2020. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem változott semmi.

Biszexuális vagyok, a lányok vonzanak jobban, velük tudok többet elképzelni, de ennek ellenére az első szexem egy férfival volt. Pár nappal előtte ismertem meg a neten, csak durr bele és annyi.

Azóta se voltam mással és nem tudom mit kéne tennem.

2020. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Rájöttem, hogy nem értem, hogy miért minden a szex körül forog, amikor baromi unalmas. :D Meg hogy igazából nem vonzódom senkihez szexuálisan. Kb olyan 6 éve volt utoljára kapcsolatom, és azóta is sokkal boldogabbnak érzem magam egyedül. Egy időben találkozgattam srácokkal, de egy idő után ezek a randik is unalmasak lesznek, mindig ugyanaz csak más emberrel...Plusz nem lehet értelmesen beszélgetni sem, mert a srácok 99%-án látszik hogy csak arra hajt hogy megdöntsön aztán szevasz. Hát, ez engem meg pont nem érdekel, úgyhogy itt annyiban is hagytam a dolgot. Majd ha lesz saját lakásom tartani fogok egy csomó hüllőt meg madárpókot és boldogan elleszek. :D
2020. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Túl mesebelinek tűnik amit állítok? Kifejthetem bővebben is:

Az én önbizalomhiányom a testem miatt volt. Pontosabban a rajtam lévő felesleg miatt. Zsákruhákban járkáltam állandóan, fiúra ránézni se mertem, mert úgy voltam vele, hogy biztos kinevetne, hogy egy debella kiszemelte...

Aztán elkezdtem fogyózni, majd 1 évre rá megismerkedtem a párommal. Nagyon tartottam tőle, hogy mit fog szólni, de ahogy egyre többet voltunk együtt, úgy kezdtem feloldódni a társaságában. Éreztette velem, hogy nincs semmi baj se a testemmel, szép lassan elhesegette a tévképzeteim. Az együttlétek meg csak igazolták, hogy ő így kíván engem ahogy vagyok. :)

2020. ápr. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Semmi. Akinek egy darab hústól vagy egy vágástól önbizalomtöltete lesz, az vagy soha nem volt önbizalomhiányos, csak kis udvarlás kellett neki, vagy ugyanúgy az maradt, és a dugás csak ideig-óráig töltötte fel.
2020. ápr. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem semmi nem változik,a barátom mindíg elmondja hogy mennyire szép vagyok a családom és barátaim nem egyszer ajánlottak szépségversenyeket,de nem ugyanúgy csúnyának tartom magsm😂🤷🏼‍♀️
2020. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!