Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a MGTOW-mozgalomról?

Figyelt kérdés
Nézegettem pár cikket a témában, és bármennyire is mondják, hogy nem ez a fő üzenete, szerintem akkor is sértett picsogásba fut ki az egész a legvégén.
2020. ápr. 20. 16:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 21. 05:44
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Mondvacsinált önigazolás. Se több, se kevesebb.
2020. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
49%
Én mgtow-nak tartom magam. Ami idevezetett az tulajdonképp a kettős mérce. Nem mondanám magam csúnyának, 20 éves sport múlt, 190cm magas, jó kiállású gyerek vagyok szép keresetekkel. Nő is akad mindig ha kell, de nem kell. Az oka egyszerű, nem fogok "udvarolni" vagy kedveskedni olyan emberek számára, akik mint ember nem érnek semmit. Kizárólag elvárás, kizárólag önös érdekek, kettős mérce, önimádat és maga a kapcsolathoz tett érték konvergál a nullához. Két ember szeressen 1et? Egyébként meg mit szeressek? Azt tudom szeretni, aki önmagán kívül képes más ember szeretetére. Tudom, manapság a nárcizmus és az ego korát éljük. Ezekkel az emberekkel nem foglalkozol. De mi történik akkor ha ilyen ember javarészt nőnemű? Elhiszem, hogy egy vidéki 50 éves asszony most picsogásnak, vagy hárításnak véli ezt felfedezni egy 30 páréves férfi szavait, de sajnos 2020-ban Budapest utcáin 10 nőből 9 iszonyú nárcisztikus betegségben szenved. Az instagram, a facebook, a pénz/beképzeltség hajkurászás a legfőbb cél. A többi embert egyfajta alattvalónak tekintik (hisz ő akar ismerkedni), aki nem akar az nem akar, de ha akar akkor meg alattvaló. Tehát visszaélünk a helyzettel, vagy a férfi hibája. Hm... Kettős mérce, vagy "szegény nő". A társas kapcsolatok leépülnek. Nem a férfiak hibájából, hanem egyszerűen az átlag nő olyan, mint 10 éve egy olcsó útszéli, sőt rosszabb, mert 10 éve még szégyellte magát egy ilyen, most már büszke is rá. Teljesen vakvágányra került a nők java része. Ha egy férfi erre rájön, akkor bizony vagy lemond ezekről (hisz csak veszíthet, mivel nincs empátiájuk és a másik ember csak 1 tárgy, majd "udvarol" a következő ha nem tetszik vmi...), vagy kihasználja és becsapja őket. Mert a férfi is tud empátiátlan lenni, ha én 2milliót keresek, akkor visszaélhetek vele, tehát veszek 20 darabot esténként és már meg is van. Itt viszont akkor már darabokról beszélünk, tehát nincs értelme. Szóval az mgtow az egy felfogás, járd a saját utad. Hiába hiszik a nők, hogy a férfi csak azért tesz dolgokat, h a nőnek imponáljon. Én nem. Érdekel a véleményük? Nem. Tudom, van másik helyettem, csak ők még nem tudják h helyettük is, csak ott van egy életkor, ami után már csak ennyi marad: "minden férfi szemét". Ezek olyan játszmák amik értelmetlenek és egy férfi, aki képes és tud tenni/teremteni dolgokat az nem fog belebonyolódni álomvilágban élő (sokszor semmirekellő) emberekkel még csak vitára sem, cselekedni miattuk meg pláne nem.
2020. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!