Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt orvosnál a legkellemet...

Mi volt orvosnál a legkellemetlenebb sztoritok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Az összes fogorvosi történetem.

Ha szégyenre is gobdolsz akkor az mikor a sebészeten arra ébredtem hogy 3-4 nagyon csinos orvostanhallgató csajszi áll fölém és a pocakos bajszos főorvos épp hajol fölém hogy vizitet végezzen. Valamiért zavarban voltam mert baromi hangosan horkoltam, de őket hidegen hagyta ahogy láttam. Nekem valamelyest "kínos volt"


+ Prosztatavisgálat a doktorúr vaskos kezével :D

2020. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Amikor az altatasbol felebredtem es lattam, hogy a lazlapom mellett van egy kisero cetli, nagy betukkel keresztben rairva: "drogfogyaszto volt" (pedig mar vagy 5 eve nem fogyasztottam semmit) ... hat ez eleg ciki volt, nem is mentem vissza varratszedesre, megcsinaltam magamnak otthon.
2020. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Fujjj 1-es. Hagyod hogy egy másik férfi csinálja ezt neked??? Behanyok.
2020. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon vicces. Nem jó vicc :D

De azért próbáld ki xD

2020. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Nemibeteg gondozoban: alaphangulatrol nem is beszelek ... bemegyek, egy ursula asszisztens fogad, szemben az asztalnal egy oreg doktorno (idaig meg nem annyira gaz), de a doktornovel szemben az asztal masik oldalan egy szoke cicababa, egeszsegugyi szakkozepes csajszi.


"Na akkor, vegye elo!" :)

2020. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Sportorvosi vizsgálatra vártam a folyosón az ajtó előtt, ahova kopogás nélkül benyitott egy másik orvos, én meg pont ráláttam egy gyönyörű, kevés ruhában lévő lányra a rendelőben. Utána egyből én jöttem, 180/105 volt a vérnyomásom. Doki ledöbbent, hogy milyen magas én meg hozzátettem ráadásul még merevedésem is van. Értette a poént, de azért 4 hétig a háziorvoshoz kellett járnom vérnyomásmérésre. Mikor elmeséltem neki a sztorit miért kell járnom hozzá a fejét az asztalba beverte.
2020. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
XDD ezek hatalmasak. Az életnek van azért egy fájdalmas, de szép oldala is.
2020. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen elmentem urológiára, mert furcsa illatű volt a nemiszervezm kb 4-5 napon át, annak ellenére hogy megfelelően tisztálkodtam.


Félve hogy kaptam valamilyen fetőzést bejelentkeztem, de mire oda kerültem már el is múlt a probléma.


Végül a diagnózis az volt, hogy semmi bajom nincs, csak vannak olyan ételek amik ezt kiválthatják.


Soha sem voltam ilyen vizsgálaton, hírtelen megijedtem amikor mondta, hogy húzzam le a nadrágom, majd rédekljek a lépcsőfokra ami a vizsgáló asztalra vezet fel.


Majd pillanatokkal később elvesztettem az anális szüzességemet.

2020. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Csak én kaptam gondolati blokkot mikor a bizonyos szőrös doktor-ujj behatolt a férfi dicsőségcsarnokába? Nem volt semmi gondolatom mert lefagytam :D pedig tudtam mi "vár rám"
2020. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Még tavaly sikerült belenyúlnom tenyérrel jó mélyen egy szögbe. Leugrottam a házidokihoz egy tetanuszért, de az asszisztens nő adta be. Nagyon-nagyin rettegek a szuritól, de közben iszonyatosan kellett volna pukizni egy sunyit, de tartottam erősen nehogy kijöjjön. Amikor viszont betolta a tűt a popómba nem bírtam tartani és kijött a sunyi puki ami mellé még büdi is lett....:D Amikor benyomta, gondolom megérezte a szagot és azt mondta egészségedre...kicsit sem volt égő, gyorsan elhúztam a rendelőből.
2020. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!