Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt orvosnál a legkellemet...

Mi volt orvosnál a legkellemetlenebb sztoritok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Egy kicsit berúgtam, azt haverom betámogatott a kórházba, hogy valaki detoxáljon már. A hülyéje egy tolószékbe rakott bele, ami az egyik fal mellé volt állítva, azt ott hagyott. Megjelent egy mosolygós doktor bácsi egy nővérrel, betoltak egy terembe. Kiderült, hogy a prosztatavizsgálatra váró betegnek hittek, azt pár percre az egész váróterem arra riadt fel, hogy kivágódik a kórterem ajtaja, én meg rohanok ki a sliccemet/gatyámat felhúzva kiabálva: "Azért ennyire még nem vagyunk jóban!"

A legkínosabb mégis az, hogy a kirohanás előtti dolgokat utólag mesélték el nekem, mert én csak onnantól emlékeztem, hogy lehúzzák a nadrágom.

2020. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
fogszab miatt kellett fogamat kihúzni, öreg apró nő feszegette fogóval, vagyis rángatta mint az állat, és az ínyemet is többször eltalálta
2020. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Metionin ***** válasza:
91%

Szinte az összes nőgyógyászos sztori, pedig nem is egy városban történtek és nem is egy asszisztenssel. De nálam mindig az asszisztens szólogat be, egyszerűen kifogom őket.

Sztori 1: A doki nem talált megfelelően kicsi kacsát, így átküldte az asszisztenst a gyereknőgyógyászatra (szemben lévő ajtó) hogy hozzon egyet. A nő hozta, flegmán rám nézett majd közölte hogy ha törpe vagyok akkor menjek a gyerekdokihoz.

Sztori 2: Kifelé jövet az asszisztens közölte velem, hogy ha anorexiás vagyok, akkor ne csodálkozzak hogy nincs menstruációm. Tájékoztattam, hogy nem vagyok anorexiás és van menstruációm, de nem hitte el és végül az orvos jött ki hogy hagyjon már békén.

Sztori 3: Megyek gyógyszert íratni, doki kérdezi hány éves vagyok, mondtam hogy 19. Asszisztens hátulról felhorkant: Na ez is korán kezdi! (19 évesen tényleg korai???)

2020. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!