Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hamarosan újra nyitnak a...

Hamarosan újra nyitnak a konditermek. Ezek szerint lassan visszatér a normális élet?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy több étterem is nyitni fog, igaz csak házhozszállítást fognak vállalni. Konditerembe is lehet nemsokára menni.

Ugye ez annak a jele, hogy lassan véget ér ez a borzalom?

Akkor miért mondták sokan, hogy az egész nyàr rá fog menni?


2020. ápr. 22. 06:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%

10-s persze aztán kifogja kifizetnina brutál bérleti díjakat meg az alkalmazottakat?


Tudod majd mondják mennyibe kerül,utalhatsz is azonnal.

2020. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

#11

Bocs, de ez ilyen.

Vagy lehet hagyni hogy mászkáljanak az emberek oda, nyújtani a járványgörbét mint a rétestésztát, aztán még 2 év múlva is minden félgázzal fog működni, tök jó lesz.

Kb 3 hétig kéne mindeninek a pcsáján maradni, és el is lehetne felejteni a járványt.

De nem, mert kondika. ♥

2020. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14%

#13

Az, aki minden más gazdasági szereplőnek is....?? (A cég saját tartaléka + állami segítség + jótékonykodás + egyebek)

Miért kellene külön ezen felül konditermekre specializált segítség? :D

Amúgy nem influenzajárvány van...

2020. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%

#15

Öhh, én speciel ismerek több fertőzöttet is.

És még mindig nincs köze az influenzavírushoz. :)

2020. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#15: Sok mindenben egyetértek veled. Több mint egy hónapja megy ez az őrület, azóta home office-ban dolgoztam. Hétfőről kezdve újra be kell járnom az irodába, mert már egy szenvedés volt úgy dolgozni. Sokszor az ügyfelek az irodába hoztak nekem papírokat, amik fontosak voltak. Sosem tudtam időben feldolgozni, volt hogy a főnököm szaladgált hozzám egy-egy papírral. Plusz az irodában van minden dokumentum évekre visszamenőleg stb. Ennyit nyilván nem fogok hazacipelni a buszon. Hónapokig megoldhatatlan így. Teljesen megértem ha más munkahelyek is nyitnak újra.

#14: Nem tudom milyen segélyt és jótékonykodást beszélsz. Semmi kedvezményt nem kapott a cég ahol dolgozok, jótékonykodni meg senki nem fog, hogy majd ők kifizetik a bérleti díjunkat meg a rezsit. :D Ja és ha nincs bevétel, fizetést sem fogok kapni. De gondolom valaki azt is kifizeti a cég helyett nyilván...


Szóval nagyon örülnék ha visszatérne lassan minden a régi kerékvágásba. Nyilván nem egyik napról a másikra.

Egyébként ismerőseim akik hirdették a "maradj otthont", mostanáig bírták. Mindenki megy mindenfele már.

Ha 3 hétről lett volna szó oké... de ki tudja meddig kéne bezárva élnünk, bevétel nélkül.

2020. ápr. 22. 08:43
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, biztos más munkahelyeken az aranytojást tojó tyúkocska oldja meg a helyzetet.

Nálunk is most van egy csomó kihívás hogy hogy oldjuk meg munkahely-szinten a helyzetet. És, ha vinnyognánk akkor könnyebb lenne? Nem hinném.

2020. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Én nem vinnyogtam. A tényeket írtam le. Te szólod le azokat, akik kinyitnak, mert muszáj bevételre szert tenni.

Gondolom a konditermeket se véletlenül engedik kinyitni.

Egyébként nem járok edzeni, úgyhogy nem érint, csak reggel meglepődtem ezen a híren.

2020. ápr. 22. 08:59
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán miért kellett bárki válaszát is töröltetni? Senki nem írt semmi rosszat. Te vitàzol itt 78%-os... Mindenki csak véleményt írt. Fogadd el, hogy nem mindenki ért egyet veled.
2020. ápr. 22. 09:07
 19/22 anonim ***** válasza:

#19

Miért küldenék? Mint írtam, nekünk megvan a magunk baja, mi dolgozunk a saját túlélésünkön. Ugyanezt mások is meg tudják tenni. Nem igazán értem, nekem miért mások munkahelyét kéne mentenem, ha az enyémet se mások mentik.

2020. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"lassan visszatér a normális élet?"

Szerintem távolról sem. Tegnap kaptam levelet a kollégiumom igazgatójától, hogyha bármit benthagytam a múltkori "nem kell minden cuccot kipakolni" típusú kiköltözésnél (még márciusban), akkor 24.-én menjek érte, de előre szóljak mikor. Mert max 4-en lehetnek nevelőn kívül az épületbe. Szerintem ez nem a "mindjárt visszatér minden a régi kerékvágásba" első jele.

2020. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!